HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Draxler: Matovič zabil viac Slovákov ako Nemci počas SNP!

Podľa Juraja Draxlera je návrh zvýšenia DPH Igorom Matovičom výplodom chorého mozgu. Fotokoláž (via TASR)

Slovensko už prekročilo počet šesť tisíc mŕtvych, ktorí zomreli na koronavírus. Toto hrozné číslo si všimol aj exminister školstva Juraj Draxler, ktorý ho pripisuje premiérovi Matovičovi a jeho nezvládnutému boju s pandémiou.

Počty mŕtvych na koronavírus sa u nás nedarí znižovať, za čo je podľa Juraja Draxlera, exministra školstva zo Smeru-SD zodpovedný Igor Matovič, ktorý boj s pandémiou vôbec nezvláda. Premiéra za to skritizoval aj vo svojom statuse na sociálnej sieti.

„Igor Matovič zabil viac Slovákov ako Nemci počas SNP. Je to tak, ani nemecké jednotky nezabili toľko ľudí (necelých dvetisíc), od začiatku SNP až do pádu Banskej Bystrice, ako zahynulo s diagnózou Covid-19 od začiatku tejto vlády (šesťtisíc). A väčšina tých ľudí zomrela tak, že sa tomu dalo zabrániť,“ píše v úvode svojho statusu Draxler a dodáva, že žiadna krajina nemá vládu, ktorá dokázala krajinu viesť od prakticky najlepších čísel v Európe k jedným z najhorších na svete. „Kvôli čírej, bezbrehej nekompetentnosti, psychopatickému správaniu, úplnej neúcte k ľudským osudom a ľudskému životu. To je výsledok vlády Igora Matoviča a ešte to neskončilo. Skončiť to musíme my, spolu,“ píše v samom záver Juraj Draxler.

Draxler: Máme dve možnosti. Buď predčasné voľby, alebo ďalšie tri roky s touto vládou

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info