fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Blaha: Lipšic a Kollár, dvaja frajeri Zsuzsovej, si podali ruky v bielych rukavičkách

Ľuboš Blaha a Daniel Lipšic / Fotokoláž (via TASR)

Poslanec Smeru Ľuboš Blaha v statuse na sociálnej sieti komentoval zloženie sľubu špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica do rúk predsedu NR SR Borisa Kollára. Tvrdí, že biele rukavičky zakryli ich krvavé paprče.

Zsuzsovej frajeri

„Advokát Penty, ktorému ešte nevypršal trest za zabitie človeka, dnes zložil sľub do rúk poskoka mafiánov, ktorý štartoval autá bossovi Steinhübelovi.To nevymyslíš, to je „slušné Slovensko. Presne toto by si želal Ján Kuciak,“ napísal Blaha. Podotkol, že našťastie mali Lipšic aj Kollár na rukách biele rukavice, ktoré zakryli ich krvavé paprče. Do spoločnosti im chýbal už len Mikuláš Černák v bielych rukavičkách, ktorý dobre vedel, prečo volí OĽANO.

„Najviac sa podľa mňa musí zabávať Zsuzsová. Kukať sa na svojich dvoch frajerov, ako sa im darí, joj, srdiečko nejednej vrahyne sa trepoce od dojatia. Baba dostala oneskorený darček k Valentínovi,“ komentuje Blaha.

E.Tomáš: Zúfalec Matovič už našiel vinníkov: prezidentka, opozícia, ľudia…

Slovenské Palermo 2021

Poslanec pripomína, že Lipšica sa dnes novinári pýtali na to, prečo mal kajúcnik František Böhm pri sebe strelné zbrane. Blaha to označil za zjavné zlyhanie dozorujúceho prokurátora.

„Mimochodom – toho istého dozorového prokurátora, ktorý patrí do partie Urválkov, ktorá strčila do väzby aj Milana Lučanského. Pamätáte – to bol ten darček, čo dostal mafián Černák k Mikulášovi. A viete, ako Lipšic odpovedal? Vraj jeho úlohou je podporovať prokurátorov a chrániť ich. A sme doma. Ja len, že takto fungujú mafie, nie prokuratúry. Zametať stopy, kryť zlyhania vlastných ľudí a ako bonus – politicky likvidovať opozíciu. Slovenské Palermo 2021,“ vyhlásil Blaha.

Fico: Lipšicov prokurátorsky sľub do rúk B.Kollára je aktom poníženia Slovenska

Kritizovať mafiu je nevyberané

Novinárov však namiesto toho zaujímali, ako si mohol predseda Smeru Robert Fico kritické poznámky na adresu Lipšica s Kollárom.

„Lebo keď kritizuješ Matovičovu pravú ruku a pýtaš sa, či môže byť Urválek nestranný, tak je to nevyberané. A keď pripomenieš Kollárovi jeho mafiánsku minulosť, tak to je tiež nevyberané. Božechráň, aby niekto na Slovensku kritizoval mafiánov v bielych rukavičkách! Len to nie! To by Ján Kuciak nechcel!“ vyhlásil Blaha.

Kolíkovej súdnu mapu podporil až jeden sudca

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info