HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Trnavská firmička už prišla na štáte k 75 miliónom eur za testy. Slušné tempo,“ píše Taraba

Tomáš Taraba vyzýva Zuzanu Čaputovú aj Máriu Kolíkovú na zverejnenie všetkých zmlúv na k nám dovážané vakcíny. FOTO TASR - Jakub Kotian

„Poznáte tie príbehy keď dostanete mail z Nigérie, kde Vám právnik oznamuje, že ste zdedili 15 miliónov dolárov a poslednú vec čo treba urobiť je, aby ste mu poslali 2000 dolárov, aby to pre Vás mohol celé právne dotiahnuť a peniaze Vám poslať?“ kladie občanom Slovenska otázku poslanec NR SR Tomáš Taraba. Tí, čo pošlú, prerobia. Takúto cynickú hru hrá s nami Matovič. 

 

„Tí, čo nepochopia, že ten mail v skutočnosti nie je o tých miliónoch, ale o tých 2000 dolároch a pošlú ich, prerobia. Presne takúto odpornú cynickú hru si zahrala vláda so Slovákmi.“ Vysvetľuje vo svojom statuse na sociálnej sieti Taraba.

Reprofoto FB (@Tomáš Taraba)

„Nahnali ľudí do testovaní a pritom tá hra nebola o testovaní, ale o biznise s paličkami do nosa. Nakúpia ich desiatky miliónov, ľudí šikanujú, aby ich minuli a oni si neprečítajú potom ani letáčik. Ako ten mail z Nigérie: tu nejde o testovanie, ale o biznis s paličkami.“ Taraba píše to, čo si myslí podľa prieskumov nadpolovičná časť Slovákov.

„Novinári písali, že Brhel za 12 rokov údajne na štáte prišiel k zákazkám za 280 miliónov. Trnavská firmička za 10 mesiacov k 75 miliónom. Slušné tempo. Ako tá pani na najnovšom duchovnom videu kričí do mikrofónu: múdrosť, múdrosť, múdrosť pre vládu a Mareka Krajčiho.“ Naráža Taraba na video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami a zjavne prekračuje hranicu akceptovateľného fanatizmu.

Poslanec Taraba dostal nápad: „Mimoriadne zdaňme firmy, ktoré nečakane zbohatli na pandémii“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info