HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dominika Cibulková o druhom dieťati: Stane sa onedlho dvojnásobnou mamou?

Dominika Cibulková / Facebook ( České srdce=Tenisové srdce)

V roku 2020 sa bývalej tenistke Dominike Cibulkovej narodil prvorodený syn Jakubo. Ako však prezradila v rozhovore pre portál Eva, malý Jakub môže byť predzvesťou ďalšieho dieťaťa!

Cibulková ukončila svoju veľmi úspešnú tenisovú kariéru a po polroku zaslúženého oddychu sa jej narodil synček Jakub. „Náš svet už nikdy nebude rovnaký. Vítame ťa, Jakub Navara,“ privítala na svet svojho prvorodeného syna v júni 2020.

Známa mamička ho v rozhovore pre Evu opísala ako „reklamu na druhé bábo,“ čo vyvolalo takmer okamžitú vlnu nejasností a otáznikov. Je Dominika druhýkrát tehotná? Alebo sa na to iba chystajú?

Cibulková musela zacvakať pokutu od polície: Načapali ju v Sade Janka Kráľa!

Slovami chvály nešetrila ani na jej manžela Michala Navaru. „Michal je úplne úžasný tatino. On bol taký, odkedy sme sa zoznámili, vždy to s deťmi vedel, ja som sa napríklad nikdy nevrhala na cudzie deti, aby sme sa mojkali a hrali. Keď som skončila kariéru, dali sme si polrok čistého oddychu, cestovania, žúrovania a potom sme si povedali, o. k., poďme to skúsiť. A akosi sa to hneď podarilo. Teraz mi vraví, že dúfa, že druhé nebude dievčatko, lebo by chcel tri deti. No a keď bude aj druhý syn, väčšinou sa ešte urobí tretí pokus o dievčatko,“ smeje sa Cibulková. Dočkáme sa snáď onedlho jej druhého potomka?

Český Casanova: Zoznam Štaidlových mileniek odhalený!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info