HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Ostrihoňová v RTVS: Aká je reakcia jej kamarátky a úhlavnej nepriateľky riaditeľa televízie Hanzelovej?

Facebook (Zuzana Kovacic Hanzelova) (Aneta Nyariova - make up artist) / fotokoláž (redakcia HD)

Sajfova manželka a niekdajšia markizácka redaktorka Veronika Cifrová Osrihoňová vzala novú pracovnú ponuku v RTVS. Generálny riaditeľ tejto verejnoprávnej inštitúcie je Jaroslav Rezník, s ktorým má Veronikina kamarátka Zuzana Kovačič Hanzelová dlhoročný spor, kvôli ktorému odišla z verejnoprávnej televízie, píše Pluska.

V máji roku 2018 odišlo z RTVS kvoli generálnemu riaditeľovi Jaroslavovi Rezníkovi až 12 reportérov, medzi ktorými bola aj práve spomínaná Hanzelová. Tej zakázali robiť živé vstupy i pracovať na politických témach a tak na seba výpoveď nenechala dlho čakať. Na reportáže RTVS nemá pekného slova dodnes. Na otázku fanúšikov, či sleduje správy RTVS, odpovedala jasne: „Nie. Občas si zapnem konkrétnu reportáž, na ktorú ma upozornia kolegovia. Zatiaľ to bol vždy veľký smútok. Ťažko sa mi na to pozerá.“

Veronika Ostrihoňová opúšťa Marikízu! V akej televízii bude jej kariéra pokračovať?

Jej dobrá kamarátka Veronika Ostrihoňová však flek do RTVS vzala a s Markízou sa tak navždy rozlúčila: ,,Ďakujem TV Markíza a skvelým kolegom, ktorí ma počas 6 rokov pôsobenia v tejto televízii mnohému naučili a na základe tejto neoceniteľnej skúsenosti sa môžem pracovne posunúť. Silná zostava je pre mňa novou výzvou a som veľmi vďačná RTVS za prejavenú dôveru a možnosť stať sa súčasťou tejto relácie.”

Ako však na tento krok reaguje Hanzelová? ,,Celý tím Silnej zostavy osobne poznám, v RTVS boli dlho pred Jaroslavom Rezníkom a spolu s Veronikou dúfam, že zostanú aj dlho po ňom. Z Veronikiných úspechov sa ako jej dobrá kamarátka úprimne teším a z vlastných skúseností prajem celému kvalitnému a poctivému tímu Silnej zostavy, aby Jaroslav Rezník čo najskôr skončil vo funkcii generálneho riaditeľa RTVS. Aby mohlo vzniknúť ešte viac takýchto kvalitných projektov,“ uviedla Zuzana pre Plusku.

Zdrvená dcéra Andyho Hryca prezradila, aké bolo hercovo posledné želanie pred smrťou!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info