HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Hrôza: Slovensku zavraždil jej expriateľ na Bali pre motorku, ktorú jej nechcel vrátiť!

Dvojvražda v Lednických Rovniach má desivé detaily. Ilustračné foto: Getty Images

Brutálna vražda mladej Košičanky už pozná príčinu. Vyšetrovanie ukázalo priam neuveriteľný dôvod – motorka. Obvinenému Papuáncovi za to hrozí trest smrti.

Košičanku Adrianu našli zavraždenú v prenajatom dome v Denpasare, hlavnom meste Bali v stredu 21. januára asi o deviatej ráno miestneho času. Ležiacu v kaluži krvi v kuchyni ju našla jej kolegyňa z práce, ktorá ju prišla skontrolovať, pretože jej neodpovedala na telefonát, informuje portál 1.pluska.sk.

Osudnou bola rana nožom do krku, ktorá stála mladú Adrianu život
Adrianino expriateľa, Papuánca Lorensa Pareru zadržali krátko po čine a za vraždu mu hrozí trest smrti. Zdroj: patrolipost.com

Adriana mala bodné rany v oblasti krku. Vyšetrovanie indonézskej polície preukázalo, že dôvodom vraždy bola motorka, ktorá patrila práve mladej žene, no jej bývalý priateľ, Papuánec Lorens Parera, ju nechcel vrátiť. Adriana sa mu mala vyhrážať, že ak jej ju nevráti, nahlási to na polícii. Ako sa neskôr ukázalo, práve táto hrozba sa jej stala osudnou. Mladá Košičanka chodila s Papuáncom Lorensom tri roky, no kvôli alkoholu, ktorému holdoval, sa s ním rozišla.

Lorens sa jej však nemienil len tak ľahko vzdať a svoju expartnerku žiadal, aby sa k nemu vrátila. Snažil sa jej síce ospravedlňovať, ona ale bola neoblomná. A tak Lorens prišiel do jej prenajatého domu v Denpasare vyzbrojený nožom s tým, že jej vráti motocykel. Vtedy sa ju ešte pokúšal prehovoriť, lenže ona ho odmietla. Papuánec sa neovládol a zasadil jej smrteľnú ranu do krku. Polícia ho  krátko po čine zatkla polícia a za tento zločin mu hrozí až trest smrti.

Ohavná vražda: Otec odrezal spiacej dcére hlavu kosákom, dostal iba deväť rokov väzenia

Mama sa z vraždy dcéry nedokáže spamätať, brat cíti hnev aj smútok

Dvojica sa mala rozísť po zhruba trojročnom vzťahu. Hovorilo sa, že Papuánec Parera pýtal od svojej slovenskej expriateľky 50 miliónov indonézskych rupií. Rodina Andrei sa z tragédie nedokáže spamätať. Mama Ingrid denníku Plus Jeden deň krátko po tom, čo sa dozvedela desivú správu povedala, že vôbec netušia, čo sa tam stalo. Bolesť neskrýval ani Adrianin brat Stanislav.

„Stále to nedokážem stráviť. Cítim neskutočný hnev a smútok. Adriana mala celý život pred sebou, nikomu nikdy neublížila. Bola tá najúžasnejšia sestra na svete…!“ Ani Stanislav nevie nič o okolnostiach, za ktorých došlo k tragickej udalosti. „Dozvedeli sme sa to od jej kamarátky, ktorá ju našla.“ 

Šokujúci prípad: Matka sa nevedela dočkať dieťatka, kamarátka jej ho vyrezala z brucha!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info