fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Ženy sa priznali, s koľkými mužmi v skutočnosti spali. Ide o šokujúce čísla?!

Ilustračný obrázok shutterstock

Jedna z najhorších otázok, aké muži kladú ženám znie: „Koľko chlapov si mala predo mnou?“ Neexistuje na ňu žiadna dobrá odpoveď. A ak ju budete klásť, môže sa vám stať, že sa zaradíte do stereotypných škatuliek, ktoré by v 21. storočí nemali existovať, píše portál Blesk.

Skúsenosti v posteli nie sú na zahodenie, ale neznamená to, že tá, ktorá nevystriedala viac partnerov, nemôže byť dobrou milenkou. Prístup k sexu a sexualite celkovo je individuálna záležitosť a ak vás niekto bude milovať kvôli tomu, aká ste, nemusí ho zaujímať, s koľkými mužmi ste spali. Na túto otázku ženy väčšinou neodpovedajú alebo klamú. Tu je však niekoľko úprimných odpovedí.

Tereza

„Práve nedávno som to počítala a dospela k číslu tridsať jedna. Hrdá na to celkom nie som, ale asi by som to nezmenila, bola to určitá životná skúsenosť. Nazbieralo sa to v podstate za štyri roky medzi mojim prvým a terajším vzťahom, o ktorom pevne verím, že je posledný. Aspoň viem, že som sa dostatočne vybúrila – a čo mám doma, je poklad,“ priznala sa Tereza.

Päť šokujúcich sexuálnych rekordov, ktoré vám vyrazia dych

Milanka

„Presne neviem, ale vidím to tak na päťdesiat až šesťdesiat. Začala som v šestnástich rovno štvorročným vzťahom, potom boli ešte tri asi dvojročné. V priebehu dvoch vzťahov som bola verná, len tie medziobdobia boli trošku divokejšie. Nič neľutujem,“ uviedla Milanka.

Viera

„Mala som troch sexuálnych partnerov, so všetkými som aj chodila. S prvým štyri roky, s druhým rok, tretí je môj manžel, spoločne sme šestnásť rokov. Počas nášho manželstva máme šesť detí. Záleží to od človeka. Ja mám napríklad pocit, že som sa ani nikdy v tomto smere vyblázniť nepotrebovala. Takže tri životné skúsenosti, myslím si, bohato stačia,“ opísala Viera.

NAJ polohy, ktoré sa dajú robiť aj pod perinou -to sa vám môže v zime hodiť

Renáta

„Asi štyridsať, chodila som tak s piatimi. Mám dvadsaťtri rokov a začala som v pätnástich. Môj prvý je môj terajší manžel, s ktorým mám bábätko. On mal približne rovnaký počet partneriek. Keď som s ním o to prvýkrát prišla (je o sedem rokov starší), tak sme spolu asi pol roka chodili a potom mi povedal, nech sa idem vyblázniť, že sa pre mňa potom vráti. Stretávali sme sa celý čas, aj keď sme obaja mali vzťahy, a usadili sme sa spolu pred tromi rokmi,“ dodala Renáta.

Zabudnite už konečne na svojho ex! Máme osvedčené rady odborníkov

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info