Mesík tvrdí, že Colný úrad Žilina zadržiava zásielku ivermectinu schváleného MZV
27 | 01 | 2021 I sefredaktor
Aktivista Juraj Mesík tvrdí, že Colný úrad Žilina zadržiava zásielku humánneho ivermectinu pre jednu z nemocníc v Žilinskom kraji. "Kým v nemocniciach žilinského kraja trpia a v úzkosti dusiacich sa ľudí zomierajú pacienti, Colný úrad Žilina stále s tou najobyčajnejšou ľahostajnosťou made in OĽANO už X-tý deň zadržiava zásielku humánneho ivermectinu pre jednu z nemocníc v Žilinskom kraji!" napísal v statuse na FB. 

"Včera na Slovensku pribudlo ďalších 102 obetí a koľko ľudí zomrie dnes sa dozvieme zajtra. Na druhej strane kam sa na náš 5-miliónový koncentrák hrabú Fíni či Nóri v počte antigénových testov!" konštatuje aktivista.

Mesík upozorňuje, že ministerstvo zdravotníctva vydalo polročné povolenie na používanie " neregistrovaného lieku Ivermectin pre potreby zdravotníckych zariadení.“ "Prosím dajte vedieť keď IVM prvý raz dostanete kúpiť vo vašej lekárni a za akú cenu. Aby z toho zas nebol nejaký hyenizmus a ryžovanie na ľudskom nešťastí a vládnej korupcii. V Egypte stojí balenie 8 x 6 mg tohto generického lieku zaokrúhlene 80 centov," upozorňuje Mesík.
"Korupčnú vládu" podľa Mesíka treba dotlačiť k tomu, aby IVM dostali k dispozícii obvodní lekári a to čo najskôr – včera bolo pozde. "Kým nebude IVM dostupný v každej lekárni na Slovensku, masaker bude pokračovať. Nepoľavujte v tlaku!" apeluje aktivista.