fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Juraj Štubniak: Čína plánuje testovať z análu. Nech sa to len nedozvie náš vrchný „Testovič“!

Juraj Štubniak
Juraj Štubniak, Zdroj: Facebook J. Štubniaka

Herec – advokát z relácie Súdna sieň, Juraj Štubniak, púta už nejakú dobu pozornosť svojím YouTube kanálom, kde pravidelne a shumorom komentuje dianie na politickej scéne na Slovensku. Na Facebooku dnes upozornil , že v Číne majú novinku – test na COVID-19 análnym výterom. Už teraz sa bojí následkov, keď to zistí náš premiér.   

„Asi si naozaj musíme dávať pozor už aj na naše vtípky. Anglický spravodajský server priniesol informáciu, že v Číne plánujú testovať výterom z análu. Vraj výsledky testov sú oveľa presnejšie ako z nosa,“ napísal Štubniak. „Ak sa to dozvie aj náš vrchný „Testovič“, tak okamžite bude ašpirovať na funkciu vrchného fekalistu…“ konštatuje herec..

Matovič zneužil a podviedol zástupcov samospráv, tvrdí exminister Drucker

K svojmu príspevku zdieľal aj skutočnú správu z renomovaného média Dailymail, ktorá o novinke informuje. „Ak ste si mysleli, že výtery z nosa sú zlé, Čína začína v Pekingu používať análne tampóny na testovanie Covidu. Vraj sú oveľa presnejšie“ je názov článku.

Juraj Štubniak je známou tvárou televízie JOJ, kde roky účinkoval ako advokát v relácii o súdnych sporoch. Okrem toho v minulosti kandidoval na starostu mestskej časti Vrakuňa v Bratislave.

Slovenskí vedci ako prví vyvinuli testy, ktoré rozlišujú britskú mutáciu koronavírusu

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info