HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Koľko ľudí ešte musí umrieť, aby trnavského Pol-Pota konečne zavreli do psychiatrickej liečebne?“ pýta sa Blaha

Ľuboš Blaha sa smeje na tom, čo o ňom píše portál aktuality.sk. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Počty mŕtvych na Slovensku neklesajú, ba hrozivo stúpajú. Všimol si to aj poslanec Ľuboš Blaha, ktorý to premiérovi, ako vždy, kriticky vykričal na plné ústa.

Poslanec Národnej rady za Smer-SD Ľuboš Blaha sa ani tentokrát nezaprel a ako ortodoxný kritik všetkého, čo je spojené s Matovičom a jeho vládou, sa prejavil na sociálnej sieti. Tentokrát sa vo svojom statuse venoval počtu mŕtvych u nás, k čomu opäť pridal aj testovanie, ktorému náš premiér úplne prepadol.

Za dnešný deň zomrel na Covid v Číne jeden človek, u nás takmer dvesto

Ľuboš Blaha hneď v úvode svojho statusu priznal, že je dojatý z toho, že naše malé päťmiliónové Slovensko porazí veľkú miliardovú Čínu. „Ja som vedel, že to raz musí prísť. Vďaka nášmu skvelému premiérovi – Igor Matovič si to proste odmakal a dostal nás na svetovú špičku, klobúk dolu. Všetci naňho nadávajú, že je chaotik, ale on si proste ide za svojim. Kto by to bol pred rokom povedal, že sa nám raz podarí konkurovať veľkej Číne? Ale podarilo sa. Podľa dnešných čísel máme na Slovensku už 4260 obetí Covidu. Za jeden deň to stúplo o 200. Pre porovnanie – v Číne majú k dnešnému dňu 4646 obetí,“ začína Blaha svoj status dosť sarkastickým tónom a dodáva, že podľa toho, ako Matovič aktuálne nasadil latku (200 obetí denne), by sme Čínu mohli predbehnúť za dva dni, ba koncom týždňa bude víťazstvo naše.

Smerácky poslanec je „nadšený“, že taký malý nenápadný národ, s päť a pol miliónmi obyvateľov, a Matovič vďaka svojim fašistickým experimentom s testovaním dokáže vyprodukovať viac obetí, než Čína, ktorá má jeden a pol miliardy. „Takéhoto „butchera“ nemajú nikde na svete. Matovič je len jeden,“ pridáva Blaha s dovetkom, že za dnešok majú v Číne jedného mŕtveho na celé obyvateľstvo a po minulé dni to boli samé nuly. „Keď vládol Smer, tak sme boli najlepší na svete a teraz, keď vládne Matovič, sme najhorší na svete,“ prízvukuje smerák Blaha a dodáva, že situácia sa začala dramaticky zhoršovať len niekoľko dní po tom, čo Matovič koncom septembra vyhlásil, že preberá líderstvo v boji s koronavírusom. „V ten deň sme mali 44 mŕtvych. Dnes je to 4260. Gratulujeme.“

Blaha: „Gratulujem pán premiér. Znásilnili ste Slovensko, aby ste si strelili do vlastnej nohy!“

Matovič spustil preteky smrti a, žiaľ, zatiaľ poráža celý svet na celej čiare

Ľuboš Blaha nezabúda vo svojom statuse pripomenúť, že vďaka Matovičovým hračkárskym antigénovým testom, na ktorých sa napakovala spriaznená firma, u väčšiny populácie vytvoril pocit falošnej negativity, a tak sa vírus šíril ako divý. „A aby to Matovič definitívne zaklincoval, tak vymyslel ešte jedno celoplošné povinné testovanie – dokonca s asistenciou nákazlivejšieho britského vírusu. Matovič tu spustil preteky smrti. A, žiaľ, poráža na plnej čiare celý svet. Ide z toho hrôza. Kvôli jeho šialenstvu umierajú tisíce. Naši najbližší. Naši rodičia. Naši kamaráti. Povedzte, koľko ľudí ešte musí umrieť, aby trnavského Pol-Pota konečne zavreli do psychiatrickej liečebne a na čelo štátu postavili niekoho duševne spôsobilého? Tu už končia všetky žarty – Matovič musí ísť dole!“ dodáva na konci svojho statusu Ľuboš Blaha.

Blaha: Matovičova duševná choroba je nákazlivá, šíri sa po celej zemeguli

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info