fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Belousovová: „Lipšicovi ľudia obsadili dôležité pozície v štáte. Nech žije demokracia!“

Podľa Anny Belousovovej sme už s ruským Sputnikom mohli dávno očkovať. Fotokoláž (via Facebook - self)

Okolo Daniela Lipšica a jeho kandidatúry na šéfa špeciálnej prokuratúry sa toho už popísalo veľa, no expolitička Anna Belousovová predsa len našla ďalšie paralely.

Anna Belousovová sa k k Danielovi Lipšicovi vyjadrila v statuse na sociálnej sieti, kde hneď v úvode píše: „Vyzerá to tak, že skutočným víťazom volieb nie je Matovič, ale Lipšic, hoci sa volieb nezúčastnil.“ Prirodzene, svoju teóriu ďalej aj patrične vysvetľuje.

Lipšic názorne ukázal ako získať vplyv a moc aj bez uchádzania sa o voličov

Bývalá šéfka národniarov si myslí, že Lipšic je už takmer istým špeciálnym prokurátorom a až štrnásť „jeho“ ľudí obsadilo dôležité posty. „A nikoho v rámci novej kultúry v politike nezaujímalo, že mnohí z nich majú za sebou celkom zaujímavé životopisy a kauzy… Oni môžu,“ píše akoby znechutene Belousovoá a dodáva, že medzi týmito ľuďmi je minister, generálny prokurátor, riaditeľ SIS či podpredseda parlamentu. „Dá sa povedať, obsadili kľúčové pozície v štáte.“

Podľa Belousovovej má svoje „želiezka v ohni“ v troch zo štyroch koaličných stranách – OĽANO, Sme rodina a Za ľudí. „Lipšic názorne ukázal, ako získať vplyv a moc bez toho, aby sa uchádzal o priazeň voličov. Nech žije demokracia!“ píše na samý záver expolitička.

Anna Belousovová: Matovič je arogantné hovädo a zbohatlík

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info