fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
PORADŇA ZAHRANIČIE

Osem náznakov, že vás muž podvádza

Ilustračné foto / Pixabay

Máte už dlho podozrenie, že s vaším mužom nie je niečo v poriadku? Je odťažitý, alebo vás naopak zahŕňa nadmierou pozornosti? Ak máte podozrenie, že vás podvádza, prečítajte si 8 klasických príznakov nevery, píše portál Novinky.cz.

1. Prehnane chráni svoj telefón

V našom modernom svete sú technológie tou najnebezpečnejšou zbraňou. Ak si váš partner berie telefón všade so sebou, k jeho odomknutiu potrebujete heslo, a keď ho chcete použiť, berie vám ho z ruky, je vysoko pravdepodobné, že pred vami niečo skrýva.

2. Často sa sprchuje

Sprchuje sa váš partner ihneď po príchode domov, hoci to predtým nikdy nerobil? Pokiaľ nezačal navštevovať fitness centrum v blízkosti vášho bydliska, potom zo seba zrejme chce zmyť vôňu sexu alebo napríklad cudzieho parfumu.

Veci, ktoré môžu pomaly a nenápadne zničiť nový vzťah

3. Zmena návykov

Pracuje do neskorých hodín, hoci tomu tak nikdy predtým nebolo? Začal cez víkend behať, ale na jeho postave sa to nijak nepodpisuje? Ak váš partner z ničoho nič zmenil svoje koníčky a na vine nie je žiadny jeho kamarát, zbystrite!

4. Vzhľad na prvom mieste

Kým s vami nosí vyťahané staré oblečenie a je mu zaťažko sa oholiť, a zakaždým, keď opúšťa dom bez vás, je dokonale upravený, navoňavkovaný a doslova žiari? Potom je na čase odhaliť, kde je pes zakopaný.

5. Nepozerá sa vám do očí

„Ak sa muž cíti previnilo, robí mu problém pozerať sa svojej žene do očí,“ hovorí odborníčka Tracey Foxová pre portál Daily Mail.

Ako muži a ženy pristupujú k základným vzťahovým otázkam

6. Zmena v sexuálnom živote

Ak sa vo vašom intímnom živote niečo zmenilo, odhaľte pravú príčinu. Niektorí muži, ak uspokojujú svoje potreby inde, už nemajú chuť byť aktívny doma. Iní naopak zvýšia svoju sexuálnu frekvenciu, aby sa vyhli podozreniu.

7. Inak vonia

Obzvlášť ženy sú na vône veľmi citlivé. Ak teda z partnera cítite cudzí parfum alebo napríklad telové mlieko, je najvyšší čas vyložiť karty na stôl.

8. Prebudený inštinkt

Ženy sú veľmi empatické a často dokážu vycítiť, keď sa v ich živote deje niečo inak. Ak máte zo svojho partnera zvláštne pocity a vaša intuícia pracuje na plné obrátky, skúste sa s ním na rovinu porozprávať. Je pravdepodobné, že príčina problému môže byť aj iná ako nevera. Vy sa ale aspoň zbavíte nepríjemného pocitu a váš vzťah bude zase úprimný.

Často nevypovedané vlastnosti, ktoré muži u žien veľmi ocenia

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info