fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR PORADŇA

Nočné mory randenia – nájdete tie svoje na zozname?

Ilustračný obrázok / pixabay

Pätina dospelých opustila rande skôr, pretože bola znechutená priebehom a trinásť percent kvôli tomu zrušilo ďalšie stretnutie. Predstavíme vám najhoršie nočné mory, ktoré sa na rande môžu udiať.

Takmer polovica Britov zažila rande v trápnom tichu a na meno druhého človeka si už nespomenú. To je asi to najčastejšie, čo ľudí desí – naozaj trápne ticho, konštatuje Mirror. Prieskum na dvetisíc dospelých osobách zistil, že 42 percent respondentov má dokonca pocit, že ich podobné katastrofy v prenasledujú počas celého života.

MZ SR: Negatívny antigénový test ešte nemusí znamenať, že nie ste infikovaný (á)

Zistilo sa, že najbežnejším dôvodom, prečo sa cítite nepríjemne, je nervozita (32%), nedôvera (20%) a nadmerné pitie (17%). Jedlo v zuboch, rozliatie nápoja a narazenie na expartnera sa tiež dostali na zoznam. Môžete na ňom však nájsť aj smiech v nesprávnej chvíli, sedenie v tichosti, či rozprávanie o bývalých.

Izrael aj napriek masovému očkovaniu lamentuje – tisíce Izraelčanov ochorelo

Najtrápnejšie zoznamovacie momenty
 1. Trápne ticho
 2. Zabúdame meno
 3. Pochybné objatie alebo bozk
 4. Rozliatie nápoja na oblečenie
 5. Rozliatie jedla na obrus
 6. Narážky na ex
 7. Nevhodný vtip
 8. Prdenie
 9. Jedlo v zuboch
 10. Neprimeraný smiech
 11. Vôbec nerozpráva
 12. Získanie hrozného miesta v reštaurácii
 13. Grganie
 14. Záchvaty kašľa
 15. Zmätok nad tým, kto platí účet
 16. Neustále hovorí o svojom bývalom/bývalej
 17. Vaša karta bola odmietnutá
 18. Vlasová katastrofa na hlave
 19. Písanie SMS počas rande
 20. Cesnakový dych

Výskum, ktorý si objednal výrobca žuvačiek Extra Chewing Gum, však zistil, že až 44 percent opýtaných sa radšej zasmialo všetkým nepríjemným momentom. A hoci tri štvrtiny cítili, že to v tom čase nebolo vtipné, pripustili, že sa teraz môžu obzrieť späť a dobre sa na tom zasmiať.

U viac ako tretiny vzťah stratil romantický nádych. Mnohí si uvedomili, že druhá polovička nie je poriadkumilovná (15 percent), má páchnuci dych (10 percent), nevie variť (10 percent), chrápe (14 cent), a že nenosí pyžamo (12 percent).

Napriek očkovacím kampaniam WHO nepočíta v tomto roku s kolektívnou imunitou

Uplynulý rok bol iný, pokiaľ ide o randenie, urýchlenie mnohých vzťahov a presun prvého rande do virtuálnych nastavení. Sasha Storeyová, pracovníčka v Extra Chewing Gum, povedala: „Vieme, že každý má za sebou ťažký rok, či už to bola virtuálna zoznamovacia katastrofa alebo technické faux pas. Teraz vieme, že ku katastrofám v zoznamovaní došlo takmer u polovice národa.“

Gina Lollobrigida tvárou talianskej očkovacej kampane proti COVIDu-19

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info