HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Lučanského majú na svedomí Saková s Pellegrinim, tvrdí Remiášová z OĽaNO

Denisa Saková a Peter Pellegrini / Fotokoláž (via TASR)

„Čo vyjadrujú Saková a Pellegrini? Smútok, či úľavu? Sú anjelmi smrti pre pána Lučanského“, napísala poslankyňa NR SR Anna Remiášová (OĽaNO) na sociálnej sieti

Vyjadrenia opozičných poslancov k prípadu smrti policajného generála Milana Lučanského, komentovala priam škandalózne. Podľa nej konkrétne dvaja z nich „majú na svedomí to, že rodina Lučanského dnes trpí“

Remiášová sa v piatok večer na sociálnej sieti spýtala, čo presne v súvislosti s úmrtím Lučanského vyjadrujú opoziční poslanci Peter Pellegrini a Denisa Saková. „Saková a Pellegrini vyjadrujú… Čo? Smútok, či úľavu? Oni dvaja sú anjelmi smrti pre pána Lučanského,“ skonštatovala poslankyňa.

„Majú na svedomí, prečo jeho rodina trpí a on už nežije! Je mi úprimne ľúto pána Lučanského, určite bol v minulom čase výnimočný človek, ale bol ním i teraz?“ Položila ďalšiu otázku poslankyňa za OĽaNO s tým, že nie každý unesie svoje zlyhanie.

„Neriešim, počkám si na dôkazy! Človek s čistým svedomím si počká na dôkazy a nespácha samovraždu! Ak spácha, sakra vie, prečo,“ objasnila aj svoj pohľad na úmrtie generála Lučanského, ktoré bolo podľa oficiálnej verzie samovraždou.

Bývalý šéf českej polície Šlachta: Samovražda Lučanského ma prekvapila, poslanci nič nevyšetria

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info