fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Kým rodina a Slovensko smútili za generálom, Matovič laškoval na internete, píše Blaha

Ľuboš Blaha / Fotokoláž (via Facebook self)

Kým rodina pochovávala svojho otca, manžela a syna a celé Slovensko sa so smútkom lúčilo s generálom Lučanským, premiér Igor Matovič na Facebooku laškoval s pubertálnou mládežou, upozorňuje v statuse poslanec Smeru Ľuboš Blaha.

Reprofoto status FB (@Ľuboš Blaha)

„Viete, čo robil premiér? V čase, keď Slovensko smútilo a spomínalo na Milana Lučanského, on sa zabával na sociálnej sieti, navštevoval nejaké stránky pubertiakov a smial sa na ich starostiach s karanténou a randením. Fakt dôstojné,“ píše opozičný poslanec.

V nemocniciach podľa neho umierajú ľudia, Slovensko je šokované zo záhadnej smrti bývalého policajného prezidenta, ekonomika ide ku dnu a premiér sa „hrajká“ na internete. „Totálna neúcta k rodine zosnulého,“ uvádza Blaha.

Blaha: Vláda dohnala Lučanského k smrti

Pripomína, že presne v čase, keď sa konal smútočný obrad v Štrbe, keď sa na mieste posledného odpočinku čítal dojímavý list dcérky, ktorý si jej otec nikdy nemohol prečítať, minister zdravotníctva Marek Krajčí zvolal tlačovú konferenciu, pretože „pocítil neodolateľnú potrebu informovať verejnosť o aktuálnej situácii“.

„Nemohol počkať jednu hodinu. On potreboval ukázať celému Slovensku svoju aroganciu a neľudskosť. Takto hnusne by sa nezachovala žiadna vláda,“ napísal Blaha.

 

Prečo musela dcérka generála Lučanského čítať list otcovi na pohrebe? pýta sa Blaha

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info