fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Hlina: Najdôležitejšie je vyhlásiť, že ste proti homosexuálom a potratom

Alojz Hlina / Fotokoláž (via TASR)

Bývalý predseda KDH Alojz Hlina si zobral na mušku našich politikov, ktorí hodnoty hlásajú, ale nežijú ich. Politikov, ktorí z kresťanskej politiky žijú, a nie ju žijú. „Hlavný predstaviteľ tohto zvráteného trendu, ktorý častokrát z darebákov robí svätých teraz odovzdáva moc v Amerike, píše Hlina. 

„Najdôležitejšie je v určitý moment vyhlásiť, že ste proti homosexuálom alebo proti potratom. To úplne stačí. Toto vyhlásenie vám vytvorí „štít“, za ktorý sa môže schovať akýkoľvek pokrytec, kreatúra, podvodník, či s prepáčením magor,“ myslí si bývalý politik.

Podľa neho je to vo svete, je to u našich susedov. Europoslanec Fideszu holý lezúci po bruselských domoch je toho dôkazom.

Trump kritizoval svojich prívržencov, za násilnosti na Kapitole vraj „zaplatia“

A je to aj u nás. U nás doma to vraj máme v najkoncetrovanejšej podobe. „Máme tu človeka, ktorý má už ani neviem koľko detí, s neviem koľkými ženami a s chuťou sexuálne experimentovať nielen so ženami, ako pochoduje za rodinu. Ľudí s krížikom na klope saka, ale s číslom 88 v hlave. Ľudí, ktorí svoju manželku vyhodia z domu s dvomi kuframi. Ľudí, ktorí prisahali v kostole, potom však zo svojej ženy urobia blázna alebo nevernicu len preto, aby v tom kostole mohli prisahať ešte raz. Nie kvôli Pánu Bohu, ale kvôli voličom.“

Títo všetci tu, podľa Hlinu, teraz moralizujú a „chránia“ kresťanstvo, „chránia“ hodnoty.

„Sú to politici, ktorí z hodnôt žijú a nie ich žijú. Sú to politici, ktorí z kresťanskej demokracie – politiky žijú a nie ju žijú. Hlavný predstaviteľ tohto zvráteného trendu, ktorý častokrát z darebákov robí „svätých“ teraz odovzdáva moc v Amerike. Smutný pohľad. Chcem týmto pozdraviť všetkých tých „politikov – analytikov – blogerov – znalcov“, ktorí zanalyzovali, že by volili Trumpa,“ uzavrel Alojz Hlina.

Farage: Chamtivosť Európskej únie pomáha komunistickej Číne ovládnuť svet

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info