HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dychberúci pohľad v nemocnici vydesil pacientku takmer na smrť

Zdroj: Facebook (Ghosted UK)

Desivý pohľad sa naskytol pacientke v austrálskej nemocnici v Brisbane. Keď sa pozrela na strop, vo vetracej šachte si všimla niečo, čo ju takmer vystrašilo k smrti, informuje portál Topky.

Austrálčanka Kitt Williamsová zverejnila na sociálnych sieťach fotografie vyhotovené jej svokrou. Tá mala údajne pocit, že sa na ňu v brisbaneskej nemocnici „niečo pozerá zhora“. „Žmurkalo to a rozhliadalo sa to po miestnosti. Niekedy to tam bolo, inokedy zase nie. Cítila, že sa na ňu niečo pozerá a pozoruje ju,“ napísala Williamsová s tým, že sa jej svokra dokonca domnievala, že sa jej počas zaspávania niečo dotklo, keď však otvorila oči, v izbe bola úplne sama.

 

Zdroj: Facebook (@GhostedUKteam)

Dôkazom toho, že v uvedenej nemocnici skutočne straší, mali byť fotky, na ktorých je vidieť vetriacu šachtu, v ktorej sú údajne vidieť akési oči.

Užívatelia sociálnych sietí sa rozdelili na dva tábory, pričom jeden dotyčnej verí, avšak druhý si stojí za tým, že ide o podvrh alebo logicky vysvetliteľný prípad. Ľudia tipujú, že ide o oči malého chlapca alebo vačicu ukrytú v šachte.

Strašidelné príbehy únie ako reinkarnácia červenej čiapočky

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info