Sme svedkami zakladania budúcich ľudových milícií pod nadvládou OĽANO (Ľubomír Motyčka)
06 | 01 | 2021 I Ivan Brožík

Komentár Ľubomíra Motyčku


"Pozor na neschopných, sú schopní všetkého – prvý raz som to vyslovil na prelome rokov 1989 – 1990. V nádeji, že to pominie. Pravda sa však rozvinula do dnešnej podoby." 


"Médiá si neplnia ani základné informatívne funkcie. Keby neboli dotované a podporované, zanikli by. Kto ich vlastne číta? Ľudia nasiaknutí zlobou s otupenými mozgami. Kolaboranti ich výdatne kŕmia. A prezidentka, ktorá tiež vyrástla zo smrti mladej dvojice, tiež asi o Lučanskom nepočula. A teraz tiež chce upokojenie, nie pravdu." Píše autor v článku na webe eurorespekt.sk.

"Naša demokracia má mučeníka. Väzba nepochopiteľná. Očividné klamstvo Kolíkovej. Minister Naď nechce potrestanie vinníka, ale toho, kto spisy z Ružomberka vyniesol. Veď sú tam inak všetci verní. Okrem riaditeľa aj primár ORL . Kandidát za OĽANO. Naď vlastne bonzol Kolíkovú."

Slováci chcú nového premiéra. Ak z OĽaNO, tak Hegera
Vo vnútri najsilnejšej vládnej strany OĽaNO údajne cítiť pnutie. Časť členskej základne by mohla byť naklonená zmene na poste premiéra. S informáciou prišiel týždenník Trend. Ten pre svojich čitateľov dokonca usporiadal anketu, z ktorej vyšlo, že... Čítať ďalej
23 | 12 | 2020 | Michal Filek


"Takýto má naša vláda vzťah k zákonom a pravde. Koľko mŕtvol ešte príde? Aj v súvislosti s koronoou. Od konca októbra vieme, že opatrenia sú zlé, že plošné testovanie je aj plošné nakazenie. A ľudia umierajú. Lebo na čele stojí psychicky narušený človek. Taká je i vláda a takí sú kolaboranti."

"Už aj na FB sa objavujú hyeny. Brešú do umučeného človeka. Odmietajú pribúdajúce fakty. Na pomoc si pozvali už aj mafiána Černáka, mnohonásobného vraha, aby sa vyjadril proti Lučanskému. To je úroveň.
Áno, toto je dnes opora zločinnej vlády. Príznačná a pochopiteľná. Vrana k vrane sadá. A možno je to i základ budúcich ľudových milícií pod nadvládou OĽANO. To budú tí, ktorí začnú brániť “demokraciu” Už sa nevedia dočkať, kedy si udrú, kopnú, strelia do človeka."

Prieskum: OĽaNO stále padá, SaS sa derie dopredu a Hlas-SD zvyšuje náskok
Agentúra AKO zverejnila najnovší prieskum, podľa ktorého narástli preferencie strany SaS, ba Hlas-SD už prekročil dvadsaťpercentnú hranicu. Naopak, stále sa prepadáva OĽaNO. Čítať ďalej
21 | 12 | 2020 | Jozef Uhlárik ml.