fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

„Fico a Pellegrini podkopávajú nohy vlastnej krajine,“ myslí si Remišová

Veronika Remišová / Fotokoláž (via TASR)

Vicepremiérka Veronika Remišová sa dnes pred mimoriadnych zasadnutím vlády, ktorá zasadá ku kritickej situácii v Nitre, obula do Pellegriniho s Ficom. Vraj obaja prispeli k spochybňovaniu a nedodržiavaniu opatrení, a Pellegrini spochybnil aj očkovanie, čo považuje za mimoriadne nezodpovedné. 

„Dnes mimoriadne zasadá vláda ku kritickej situácii v Nitre. Nitra potrebuje našu pomoc, primátor Marek Hattas z našej strany Za ľudí robí čo je v jeho silách, aby kritickú situáciu spoločne so zdravotníkmi v okrese zvládol,“ informovala na svojom statuse na facebooku Remišová.

Namiesto konštruktívneho prístupu totiž vraj Peter Pellegrini zneužíva políciu na politiku a podáva trestné oznámenie, čo však starý aj nový Smer robili odjakživa. „Situácia s pandémiou nie je dobrá, viac musí robiť aj štát, no opatrenia musia dodržiavať aj občania. A tu Peter Pellegrini a Robert Fico významne prispeli k spochyňovaniu potreby opatrení, spochybňovali ich dodržiavanie a osobne Peter Pellegrini v najsledovanejšej relácii spochybňoval aj očkovanie, čo je mimoriadne nezodpovedný prístup. Nepoznám v Európe krajinu, kde by dvaja bývalí premiéri takýmto spôsobom podkopávali nohy svojej vlastnej krajine.“

Tomáš: „Matovič môže ísť kopať hroby!“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info