fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Zlatica Kušnírová vyčíta rodine generála Lučanského majetok (A.Leitmanová)

Zlatica Kušnírová, matka zavraždenej Martiny Kušnírovej sedí na verejnom zasadnutí predbežného prejednania obžaloby vo veci vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 19. decembra 2019. / TASR - Martin Baumann

Pri pohľade na facebookový profil Zlatice Kušnírovej zarazí cynizmus a bezcitnosť. Pre svoju rodinu vždy žiadala súcit. Keď ide o smrť generála Lučanského, súcit je zrazu preč.  

Zlatica Kušnírová zdieľa článok z Nového času o Milanovi Lučanskom s názvom „Pravá ruka ministra Kaliňáka si nemá na čo sťažovať: Kde vzal 400 000 € na vilu a byt na Floride?“ Evidentne ju trápi majetok zosnulého, ktorý celý život pracoval vo vysokých a dobre finančne hodnotených funkciách. Nuž, závisť je prirodzená ľudská vlastnosť a asi jeden z najrozšírenejších ľudský neduhov. Máme ich všetci, no napriek tomu každý z nás by sa mal denne usilovať byť lepším človekom.

Slováci oplakávajú generála. Skupina Všetci za Milana už má 25 tisíc členov

Nejde o ojedinelý status Zlatice Kušnírovej. Pri prezeraní jej profilu na sociálnej sieti sa ťažko ubrániť údivu. Toľko zloby a cynizmu na jednej hromade sa často nevidí. Pani Kušnírová má právo na emócie aj zatrpknutosť, pretože vrahovia chladnokrvne zobrali život jej dieťaťu. No práve preto by mala mať viac súcitu s tými, čo takisto prišli o svojich drahých. Najmä, ak odišli z tohto sveta za takých okolností ako generál.

Zlatica Kušnírová zdieľa mnohé články o Milanovi Lučanskom, ktoré bagatelizujú jeho úmrtie a vyčítajú mu minulosť bez toho, aby sa mohol nebohý brániť. Matka zavraždenej študentky archeológie s obľubou zdieľa články, ktoré zvýrazňujú údajnú trestnú činnosť Milana Lučanského, no akosi prehliada, že z nich nebude už nikdy obžalovaný ani odsúdený. A nebude sa môcť ani obhajovať.

Ľudí príspevky pani Kušnírovej evidentne nenechávajú chladnými, čo k dosvedčujú komentáre pod jej príspevkami. Niektorí jej nadávajú, niektorí slušne vyčítajú a niektorí pridávajú články na obhajobu generála Lučanského. Niektorí dokonca pridali linku na skupinu AllForMilan. Na komentáre nereaguje.

„Trochu pokory!“ žiada sa mi odkázať Zlatici Kušnírovej.

Hyeny v ľudskej koži urážajú a ubližujú mame zavraždenej Martiny Kušnírovej

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info