HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Hviezdička z Instagramu zavraždila svoju matku a zaživa jej vyrezala srdce a orgány

Anna Leikovich
Zdroj: Instagram, profil leksaaam

Dvadsaťjeden ročnú moldavskú influencerku z Instagramu, Annu Leikovich zadržali pre podozrenie z vraždy svojej 40 ročnej matky. Dôvodom malo byť obvinenie dcéry matkou, že je závislá od drog. Leikovič sa pri vypočúvaní na súde smiala. Informáciu priniesol portál Dailymail.

Anna Leikovic je moldavskou študentkou medicíny s 9 400 sledovateľmi na Instagrame. Informácie zo správ hovoria, že matka podozrivej sa vrátila z prác v Nemecku a zistila, že jej dcéra je na drogách. Dohodla pre dcéru protidrogové liečenie a to malo byť spúšťačom konfliktu. Študentka medicíny kuchynským nožom svoju 40 ročnú matku napadla a ešte zaživa jej vyrezala z tela vnútorné orgány vrátane srdca, pľúc a čriev. Tam sa však nezastavila a údajne vytrhla matke srdce z hrude. Potom sa vraj pokojne osprchovala a išla na stretnutie so svojím priateľom.

„Kúpil si ťa,“ kritizujú fanúšikovia Lelu pod zamilovanými fotkami. Čo im odkázal Vémola?

Pri súdnom procese, keď sudca vošiel do súdnej siene, videozáznam ukázal páchateľku ležiacu na lavici obžalovaných, čistiacu si nechty. Potom na lavičke stála. Keď sa jej novinári pýtali, či zabila a zmrzačila svoju matku, len sa zasmiala a odpovedala: „Zbohom.“

Strýko obžalovanej sa vyjadril, že to „bola veľmi dobrá rodina. Matka svoju dcéru veľmi milovala a trávila s ňou toľko času, koľko len mohla. „Trvalo dve hodiny, kým mi policajti povedali, že Anna je hlavným podozrivým. Toto som si ani nedokázal predstaviť,“ uviedol strýko.

Nostradamove brutálne proroctvá pre rok 2021. Čakajú nás biblické pohromy!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info