fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Tá hnusoba je falošnejšia ako úsmev prostitútky!“ šokuje opisom koronavírusu premiér

Fikcia Matovič / Fotomontáž (via Shutterstock, SITA)

Igor Matovič nemal v poslednom čase príliš veľa dôvodov na úsmev, ba v istých momentoch, pri opise Richarda Sulíka a jeho krokov, mal na krajíčku slzy. Zdá sa ale, že v jeho prípade nie slnko, ale choroba u neho lieči duševný, a najmä psychický, stav.

Veď ako inak by sa dali nazvať uvoľnené slová v jeho statuse na sociálnej sieti, v ktorých nazýva koronu falošnicou. „FALOŠNICA … robí naschvály,“ píše hneď v úvode premiér.

Matoviča kŕmia vtipnou kašou? Alebo mu už je oveľa lepšie?

Matovič potom opisuje stav, keď sa v pondelok na vláde rozprávali o očkovacom pláne, tak dvaja ľudia, podľa neho, vytŕčali z davu – Jaro Naď a Veronika Remišová. „Najodhodlanejšie zareagovali na výzvu Mareka Krajčiho, že by sme mali byť osobným príkladom a mali by sme sa dať verejne po Vianociach ako prví zaočkovať, aby sme pochybujúcim ukázali, že sa naozaj nemajú čoho báť,“ vysvetľuje premiér preč Naď s Remišovou vytŕčali z davu.

„… keď to tá hnusoba na vlastné oči počula a videla, tak sa rovno na mieste rozhodla nám skrížiť plány … a votrela sa im do priazne a nosných dierok … a mňa si k tomu dala ako bonus,“ začína vtipkovať chorý premiér a vo svojom humornom tóne pokračuje ďalej: „No, vidíte … od začiatku hovorím, že je to rafinovaná hnusoba a nakoniec prelstí aj mňa … a v poslednej možnej chvíli, keďže deň, keď mi karanténa skončí, bude zrejme prvý šťastlivec zaočkovaný,“

Úplná perla ale od doteraz uplakaného a rozľútosteného Matoviča prichádza nečakane na samý záver. „Držte sa a nedajte sa zlákať nikým a ničím, tá hnusoba je falošnejšia ako úsmev prostitútky👋🤗😍“ Žeby už pomaly vyzdravieval?

Kollár naložil Matovičovi: „Igor, pre debila je každý debil!“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info