HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Robbie Williams takmer zomrel na otravu ortuťou a arzénom. Mohla za to špeciálna diéta

Robbie Williams / Facebook (Surety Bond)

Táto diéta mohla stať Robbieho Williamsa (46) život. V čase, keď jeho jedálniček obsahoval veľké množstvo rýb, takmer zomrel na otravu arzénom a ortuťou, informuje portál Super.

Na prítomnosť látok v tele sa nechal testovať len preto, že na tom trvala jeho žena Ayda Fieldová (41). Tá ho poslala k lekárom, čo mu v podstate zachránilo život. „V tom čase som jedol ryby dvakrát denne a dostal som najvyššiu otravu ortuťou, akú môj lekár kedy videl,“ spomínal v rozhovore pre Radio X Robbie.

„A viete, čo ma napadlo, keď som to počul? Ja som vyhral! Takto pracuje moje ego, stačila len veta ‚máte najvyšší …‘ Naozaj ste povedal najvyšší? Ďakujem! Vlastne som vyhral cenu ortuti,“ zasmial sa spevák.

Robbie Williams si zaspieval so svojou sedemročnou dcérou Teddy. Je lepšia speváčka, ako on?

„Moja žena je neurotická,“ odhalil pozadie za celou situáciou s testami na obe látky: „Sama chodí na rôzne testy pravidelne a posiela na nich aj mňa. Teraz môžem len povedať: „vďaka Bohu za to, aká je!“ Mohol som zomrieť na otravu. Nasledujúci deň som sa pustil do rastlinnej stravy.“

Robbie a Ayda sa vzali v roku 2010 a majú spolu dve dcéry Theodoru (8), Colette (2) a dvoch synov Charltona (6) a Beaua, ktorého narodenie oznámili tento rok na Valentína.

Leonardo DiCaprio sa musí vzdať alkoholu kvôli milenke

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info