HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Horoskop na víkend: Škorpióna čaká nepríjemné dusno, Strelec bude z milostnej energie čerpať až do Vianoc

Ilustračný obrázok / Pixabay

Pred nami je posledná adventná nedeľa. Už máte na Vianoce všetko nachystané? Aký na vás čaká víkend? Ako píše portál eXtra, nebudete mať žiadny priestor pre odpočinok. Je nutné dorobiť posledné veci v práci a potom doladiť všetko na vianočné sviatky. Pozrite si váš víkendový horoskop!

BARAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Barani, aby ste si atmosféru Vianoc oživili, menšie rozpory k vašim sviatkom neodmysliteľne patria. Tento rok tomu nebude inak. Ale uvedomíte si, že všetko nemusí byť dokonalé, aby to mohlo byť skvelé. Cez víkend budete veľmi unavení, nájdite si aspoň hodinku pre dobrú knižku.

Zdravie: V druhej polovici mesiaca si dajte pozor na úrazy spojené s vodou, snehom a ľadom.

Denný horoskop 17.08.2020

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, konečne budete mať čas venovať sa tomu, na čo sa celý rok tešíte. Na pohodu strávenú spoločne so svojím partnerom. Spoločné chvíle si dobre rozvrhnete a vaše noci budú poriadne žeravé. Cez víkend vás s partnerom čaká zaujímavé erotické experimentovanie.

Zdravie: Nič tragického.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, na niektoré veci máte rozdielne názory, ale to vôbec nevadí, aj protichodné názory patria do vzťahov. Po objasnení toho, na koho padne zodpovednosť, si doprajete parádny víkend. Všetko je síce zatvorené a do reštaurácie vás nepustia, ale partner pre vás aj tak vykúzli romantický večer.

Zdravie: Stred decembra asi zaťaží vaše trávanie, koniec skôr nervovú sústavu.

Denný horoskop 19.08.2020

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, prípravy nikdy nepodceňuje. O vašich blízkych je vždy skvele postarané. Vaša drahá polovička sa vám však bude snažiť vysvetliť, že nie všetko musí byť nachystané na sto percent. Vydýchnite a načerpajte novú energiu. Máte tu víkend plný zhonu, ale nájdite si pre seba pár minút a dajte si krátku prechádzku do lesa.

Zdravie: Začiatkom decembra pozor na dýchacie cesty. Posledné dni v roku potom na chrbticu v oblasti krížov.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Levy, pri svojich prípravách dokážete vystresovať všetkých okolo. Hlavne vašu lásku. Uvedomte si, že Vianoce plné lásky nie sú samozrejmosťou. Pristúpte k nim viac bezstarostne a svoju lásku rozmaznávajte. Je tu víkend, ktorý môže totiž prípravy na krásne a romantické Vianoce veľmi pokaziť.

Zdravie: Začiatkom mesiaca strážte oblasť ramien a krčnej chrbtice. Koncom decembra si to zrejme Levy odnesú stresom a celkovou únavou.

Denný horoskop 18.08.2020

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, užijete si krásny a pohodový víkend pred vianočnými sviatkami. Vo vzťahu si vzájomne vytvárate presne také prostredie, ktoré potrebujete. Podarí sa vám vyhnúť stresu a neopakovateľné zážitky si v sebe ponesiete ešte dlho.

Zdravie: Pokiaľ si ustrážite dutiny a neurologickú oblasť, nemalo by sa diať nič tragického.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, čierne myšlienky a stres vás pohltia natoľko, že budete veľmi vďačné, že máte svojho partnera nablízku. Môže sa stať čokoľvek, ale vy by ste niektoré veci radi zmenili k lepšiemu. Čaká vás karmický a energeticky šialene náročný víkend.

Zdravie: Pozor na zuby a na konci mesiaca i na obličky.

Denný horoskop 16.08.2020

ŠKORPIÓN (24. 10. – 22. 11.)

Milí Škorpióni, len ťažko budete u svojej drahej polovičky hľadať porozumenie. Vaša láska sa rozhodla, že vám vyčíta, čo sa dá. Dusná atmosféra pred sviatkami vianočnými je to, čo zažívať nechcete, ale je to tu. Ako z toho von? Chce to veľa trpezlivosti.

Zdravie: Od víkendu si dajte pozor na dýchacie cesty, priedušky a potom koncom decembra na hlavu a nervy.

STRELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Strelci, baví vás, keď môžete rozdávať radosť. S vašou láskou si vytvoríte príjemnú víkendovú atmosféru. Budete jedna duša, jedno telo. Z tejto pozitívnej energie môžete čerpať veľmi dlho. Možno dokonca až do roku 2021.

Zdravotne: Najskôr si dajte pozor na obličky a pľúca, ku konci mesiaca hlavne na úrazy z nepozornosti a v súvislosti s vodou.

Denný horoskop 15.08.2020

KOZOROŽEC (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorožci, pocity krivdy k vianočnému obdobiu jednoducho nepatrí. Porozprávajte sa v práci, ale nespravodlivosť a krízové ​​obdobia nechajte odplávať. V tomto čase rozvíjajte pozitíva svojho vzťahu a lásku. V práci sa s nadriadenými a kolegami budete veľmi trápiť v roku 2021.

Zdravie: Záverom mesiaca pozor na tuhé časti tela, najmä kosti, chrupavky, zuby a kĺby.

VODNÁR (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnári, budete pozitívne naladení. Avšak záleží na tom, ako dlho vám to vydrží. Ľahko vycítite disharmóniu, a to bude konečná. Váš partner si s vami vie poradiť, ale bude záležať na tom, za ako dlho sa zase naladíte späť. Rozhodne sa nepúšťajte do hádok, to by bolo zlé.

Zdravie: Uprostred mesiaca si dajte pozor na krk a hlasivky. Koncom zas na nohy.

Denný horoskop 14.08.2020

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, môžete sa tešiť na sviatočné dni plné lásky. Pozitívna energia Vianoc vás nabíja a viete, že svojho partnera milujete a on miluje vás. Naviac vám urobí takú radosť, akú ste už dlho nezažili. Bude to od neho maličkosť, ale vám to pred vianočným zhonom veľmi pomôže.

Zdravie: Od víkendu si strážte pankreas, slepé črevo a nervy.

Veštica Vanga predpovedala na rok 2021 občiansku vojnu v USA

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info