fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Blaha Matovičovi: „Už aj Mr. Covid sa vám vysmieva“

Fotokoláž / Redakcia (via TASR)

Ľuboš Blaha s presvedčením sebe vlastným tvrdí, že Igor Matovič dostal Covid na summite EÚ od Emanuela Macrona a doma nakazil celú vládu. A vraj preto, že si nedal rúško. 

„No čo som hovoril? Ráno som o tom písal a už je to tu… Matovič má covid. Určite ho chytil na summite od Macrona, lebo nešiel príkladom a nedal si rúško. Hlavná vec, že celý národ terorizuje a nadáva ľuďom, ale sám pravidlá nedodržiava, napísal Blaha.

A kvôli nemu ide teraz do karantény celá vláda. Lebo, podľa Blahu, stojí na jej čele nezodpovedné decko, ktoré vodu káže a víno pije.

„Tomuto sa hovorí karma. Celý rok tu robíš z rúšok náboženstvo, potom si ho v Bruseli nedáš a hneď dostaneš covid a nakazíš celú vládu. To nevymyslíš, to je Matovič. Jeho atómová bomba mala zachrániť Vianoce a výsledok je, že máme vianočný lockdown a ešte aj sám Matovič je pozitívny,“ uviedol poslanec SMER-u.

Toľko vraj k Matovičovmu jadrovému arzenálu. Šach – mat. „Ešte stále tú špajchlu nechcete hodiť do ringu, pán premiér? Už aj Mr. Covid sa vám vysmieva…“

Lekár Marec: „Premiér nemá koronu, je v starostlivosti psychiatrov.“ Je to hoax?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info