fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Vládna koalícia sa rozpadá z hodiny na hodinu. Do Vianoc môže byť po nich, myslí si Blaha

Ľuboš Blaha / Fotokoláž (via Facebook self)

Sulík je idiot. Fňuk. Má podať demisiu ešte do Vianoc. Fňuk. Životy ľudí sú mu ukradnuté. Fňuk. Všetci mi ubližujú. Fňuk. A ja to myslím tak dobre. Fňuk. píše poslanec Blaha na svojom Facebooku

Takto dnes predseda vlády Igor Matovič reagoval v rozhlasovom štúdiu na aktuálnu politickú situáciu. Slzy, nariekanie, plač. Do toho vulgárne nadávky všetkým naokolo. Vrátane vlastného koaličného partnera. Psychický kolaps premiéra v priamom prenose. A Sulík mu len s úškrnom odkázal, že Slovensko teraz musí riešiť iné problémy ako duševné rozpoloženie Igora Matoviča. Plesk-tresk.

Ten Sulík prišliapol Matoviča ako červíka a zlomyseľne ním krúti – presne vie, že je duševne nevyzretý a tak ho provokuje a hecuje a Matovič mu na všetko skočí ako malý chlapec a plače a zúri v priamom prenose. A Slovensko krúti hlavou, čo to stojí na čele štátu. V najťažších chvíľach, kedy krajina potrebuje silného lídra s pevnou rukou, je tu nevyzereté chlápä, ktoré rumázga na každej druhej tlačovke ako nejaká princeznička na hrášku.

Čo z toho vyplýva?

Prestáva platiť okrídlená hláška z Pelíšok. Pamätáte – dávam boľševikom rok, maximálne dva. Ja som dával modrým boľševikom zhruba toľkoto, ale po dnešku to nevidím viac než na polroka. Rozpadajú sa za behu. Z hodiny na hodinu. Do Vianoc môže byť po nich.

Slovensko má väčšie problémy, ako riešiť citové rozpoloženie Matoviča, reaguje Sulík

To, že Sulík je idiot, to asi zľudovie. Lebo ak toto o tebe povie tvoj vlastný premiér a ty si to len tak necháš, tak s tým asi súhlasíš. Alebo nemáš žiadnu česť.

Ak Sulík odíde z koalície, vládnuť nám budú tri strany. OĽaNO stihlo od volieb spadnúť z 25% na 11%. Pri tomto tempe môžu byť na Hromnice na nule. Sme rodina je na 5% a stačí malá frčka a padnú k nule. Za ľudí je už dlhodobo mimo parlamentu a túžobne hľadia na plnotučné mlieko, aby raz mali aspoň toľko percent, čo ono.

Boja sa.

Čiže – vládnuť budú tri strany s nulovou podporou. To nevydrží ani dva mesiace. Matovič je síce blázon, ale ak chce takto vládnuť 4 roky, tak ho odtiaľ vyženú ľudia s lopatami. To sa jednoducho nedá ustáť. Čakajú nás predčasné voľby. Po dnešnom hysterickom záchvate Matoviča v rádiu je to čoraz pravdepodobnejšie. Príde to. Už čoskoro. A každý z poslancov koalície vie, že už sa do parlamentu nemusí dostať. Preto tá nervozita, preto po nás dnes vyhukovali v parlamente vulgarizmy, preto prskajú a plačú. Sú demoralizovaní. Sú v koncoch. Boja sa.

A mali by sa zamyslieť aj všetci „urválkovia“, ktorí im slúžia v polícii, na prokuratúre, na súdoch a v úradoch – ére šialeného Caligulu končí. A po ňom príde poriadok a spravodlivosť. Zločiny budú potrestané a všetko, čo Matovič napáchal na ľuďoch, sa bude prešetrovať. Vráti sa právny štát, vráti sa sociálny zmier, vráti sa nádej pre Slovákov. Uzatvára svoj status ĽUboš Blaha

Čo sa deje s Matovičom? Prespáva ešte vôbec doma, alebo na našej ambasáde v Rakúsku?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info