HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Nečakané priznanie berie dych: Posledné slová Karla Gotta dcére Dominike!

Gottovci / Facebook (David Richardssonn)

Dominika Gottová (44) prehovorila o poslednom telefonáte s otcom a o tom, ako sa slávny spevák pred smrťou cítil, píše portál Aha!. 

Vo svojej novej knihe odkryla Dominika Gottová veľa osobných informácií, opísala aj mnohé zo súkromia svojej rodiny. Najstaršia dcéra Karla Gotta priznala, že niektoré pasáže sa jej písali aj opisovali ťažko, pretože mala často slzy na krajíčku a práca na knihe tak bola emočne náročná. Čo jej Slávik povedal počas ich posledného rozhovoru?

Dominika Gottová to naozaj urobila! Vyhlásila vdove Ivane vojnu?

„Naposledy som s otcom hovorila približne týždeň pred jeho odchodom. Telefonovala som s ním, znel veľmi nádejne, hoci sa necítil vôbec dobre. Hovoril mi, že ho posilňuje rodinný kruh, že mu robia radosť jeho dievčatká a stále dúfal, že to bude dobré. V tej nádeji, že to všetko dobre dopadne, som žila aj ja, hoci som jeho vážny zdravotný stav konzultovala s lekárkou, ktorá už mu toľko nádejí nedávala,“ povedala Gottová, ktorá sa po rokoch vrátila k svojmu manželovi.

„Najradšej spomínam na naše spoločné dovolenky, výlety, na naše dlhé rozprávanie sa do noci, sedenie nad Bertramke, kde sme sa na terase pozerali v noci na osvetlenú Prahu. Tých krásnych a nezabudnuteľných spomienok je naozaj veľa,“ dodala Dominika.

Šokujúce: Dominika Gottová tvrdí, že jej otec Karel má utajovaného syna!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info