fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Baránek: Vládnu sexuálni devianti, mafiánski štartéri a plagiátori

Jan Baránek / Redakcia HD

Známy politický analytik Ján Baránek sa na sociálnej sieti pustil do vlády, koalície, médií a dokonca naložil aj voličom.

Baránek považuje médiá za katastrofu samu o sebe. „Kŕmia nás apokalyptickými príbehmi tých, čo koronu prekonali s ťažkosťami. Čítali ste niekde rozhovor s tými, ktorí koronu prekonali úspešne? Ja nie. Čítali ste niekde rozhovor s tými, ktorí mali iba mierny priebeh podobný chrípke, respektíve boli bezpríznakoví? Ja nie. Nadobúdam pocit, že dnes úlohou médií nie je upokojovať, ale šíriť paniku a strach,“ píše.

Matovič vytvoril kastu seberovných – zakomplexovaných a opojených dočasnou mocou (Ján Baránek)

Baránek opisuje, že sa dostal k videu policajnej hliadky privolanej k samovrahovi obesenému na stĺpe verejného osvetlenia. Čakal na večerné správy, že sa dozvie podrobnosti. Márne: „Zo správ som sa dozvedel, že niekde v priekope pri ceste už tri dni leží mŕtva srnka a začína smrdieť. O samovrahovi ani slovo. Načo hovoriť o prípadných obetiach anarchistického správania sa neschopnej exekutívy, ktoré zanecháva za sebou obete.“

V dlhom statuse na Facebooku poukazuje Baránek na okolnosť, že Slovensko je „asi jedinou krajinou v EÚ, v ktorej legitímne vládnu sexuálni devianti, mafiánski štartéri a verejne dokázaní plagiátori“. Sťažuje sa, že namiesto toho, aby odstúpili, vládnu za nadšeného súhlasu veľkej časti svojich sfanatizovaných fanúšikov. „Mám veriť tomu, že Slováci sú naozaj až takí hlúpi? Naozaj až tak?“ pýta sa rozhorčene.

Šokujúce slová politológa Baráneka: „Goebels bledne závisťou!“

Niektorí koaliční politici považovali za diskvalifikujúce, že sa kandidát na generálneho prokurátora Maroš Žilinka, pozná Michalom Gučíkom, avšak to, že Gučík sa pozná ešte lepšie sa s predsedom koaličnej SaS Richardom Sulíkom, to je v poriadku. „Nad týmto som dlho rozmýšľal, ale na logiku tohto som naozaj neprišiel… Navyše, kto sa v tejto malej slovenskej komunite nepozná každý s každým?“ upozorňuje Baránek a dodáva: „Stačí, keď máte ledva 30 rokov, ale nejakým nedopatrením ste podpredseda NR SR a môžete ‚grilovať‘ starých harcovníkov, kandidátov na generálneho prokurátora.“

„Postavili by ste sa do radu na testovanie s rizikom 1:4, že umriete, ako pri Španielskej chrípke?“ pýta sa Baránek

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info