fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Makó: Kriminálny úrad finančnej správy mal odpočúvať kaviareň Milana Krajniaka

FB Milan Krajniak

Bývalý riaditeľ Kriminálneho úradu finančnej správy (KÚFS) Ľudovít M. v prvej polovici novembra vypovedal aj o tom, ako ľudia z vedenia KÚFS nechali do kaviarne súčasného ministra práce Milana Krajniaka (Sme rodina) namontovať dve nelegálne odpočúvacie zariadenia. Uviedol to Denník N na svojej internetovej stránke

Milan Krajniak
Na snímke minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina). Foto: TASR

 

Informácie z odposluchov mal Ľudovít M. dodávať oligarchovi Norbertovi B. a bývalému policajnému prezidentovi Tiborovi G. Cieľom mala byť politická eliminácia Borisa Kollára (Sme rodina) a jeho strany, keďže podľa výpovede Ľudovíta M. odoberala značné množstvo voličov strany Smer-SD.

Informácie z odposluchov mal Ľudovít M. dodávať oligarchovi Norbertovi B. a bývalému policajnému prezidentovi Tiborovi G. Kedy presne odposluchy namontovali, kto to urobil a či išlo o zariadenie KÚFS sa vo výpovedi neuvádza. „Nie je ani jasné, dokedy kaviareň odpočúvali. Každopádne, Kriminálny úrad finančnej správy mal technické vybavenie na tento typ činností,“ uviedol Denník N.

V kaviarni sa podľa Ľudovíta M. stretávali viacerí politici, napríklad súčasný predseda Národnej rady SR Kollár, exminister a advokát Daniel Lipšic, Milan Krajniak, podnikateľ Boris Ažaltovič, ktorý je dnes štátnym tajomníkom na ministerstve práce, poslanec Peter Pčolinský (Sme rodina), či Gábor Grendel (OĽaNO).

Slučka okolo Smeru-SD a jeho ľudí sa pomaly uťahuje. Ruku na nej drží kajúcnik Makó

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info