HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Lucie Vondráčková otvorene: S kým vliezla do postele?

Lucie Vondráčková / Facebook (Lucie Vondráčková)

Vytiahli z nej, čo mohli. Speváčka a herečka Lucie Vondráčková (40) v pripravovanej talkshow Na kus čaju prezradila, kto si vedľa nej líha v posteli, informuje portál Aha!.

Herci Milan Enčev (40) a Petr Jablonský (41) majú novú šou v Divadle Radka Brzobohatého, kde hosťom bola práve Vondráčková a bola skutočne zhovorčivá. „Najradšej by som zachránila všetky zvieratá sveta. Trebárs malinké prasiatka alebo líšku,“ vyhlásila česká speváčka, ktorá si však zatiaľ domov zaobstarala iba kocúrov. Sľúbila totiž svojim dvom synom, že adoptujú mačičku. „Vždy som im vtĺkala do hlavy, že musia zachraňovať. A teraz to mám.“

Lucie Vondráčková v nočnej Prahe s idolom žien: Hrejivé slová plné vďaky!

A z jednej mačičky boli hneď dva kocúry, pretože v útulku patrili k sebe a Lucie nemala to srdce ich oddeliť. „Máme dvoch bráškov. Sú teda skôr starší, mali už dvanásť, takí deduškovia. Ale správajú sa ako psíkovia. Čakajú na mňa, strážia nás, sú na nás závislí. A jeden z nich, Šemík, najviac medzi treťou a štvrtou ráno. Takže od tej doby, čo mám Šemíka s Teddym som sa ešte vôbec nevyspala,“ prezradila Lucie.

Po 35 rokoch sa diváci dočkajú pokračovania kultovej rozprávky Perinbaba

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info