HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Jiří Bartoška: Štáb o jeho operácii mlčal, hrozilo krvácanie do brucha!

Jiří Bartoška / Facebook (Pavel Berry Žilka)

Jiří Bartoška mal cez víkend začať nakrúcať nový film Prianie Ježiškovi, namiesto toho ale skončil na operačnom sále. Situácia rozhodne nebola jednoduchá a rodina, priatelia i kolegovia mali o herca obrovskú starosť, informuje portál Šíp.

Cez víkend mala prebehnúť prvá klapka nového filmu Prianie Ježiškovi, všetko sa ale počas pár minút dramaticky zmenilo.

Jiřího Bartošku museli z pľacu odviesť priamo do nemocnice, kde ho ihneď lekári operovali s akútnym zápalom slepého čreva! Celý štáb o udalosti najprv mlčal, na informáciu bolo vyhlásené prísne embargo, ktoré prelomil až jeden z tvorcov snímky.

Jiří Bartoška skončil v nemocnici! Nahradil ho Jaroslav Dušek

„Jiří Bartoška sa podrobil v nemocnici v Brne štandardnej operácii slepého čreva, ktorá prebehla bez komplikácií a v súčasnej dobe je v rekonvalescencii,“ prezradil denníku Aha! producent Adam Dvořák. Stav Bartošku sa ale od tej doby výrazne zlepšil a už ho dokonca previezli na štandardné lôžko.

Jiří Bartoška je na svoj vek neuveriteľne aktívny. Nedávno dotočil film Petra Kolieska s názvom Zbožňovaný, čakalo ho natáčanie Prianie Ježiškovi v Brne a k tomu organizoval skrátený filmový festival v Karlových Varoch!

Bartoška pritom len pred šiestimi rokmi prekonal rakovinu lymfatických uzlín a jeho telo zrejme na pracovný nápor povedalo dosť!

Rozhorčený Jiří Bartoška: Jeho sľub ho bude stáť 300 miliónov korún!

Bohužiaľ kvôli týmto zdravotným komplikáciám musel Adam Dvořák pristúpiť ku krajnému riešeniu a nahradiť ho v Prianí Ježiškovi Jaroslavom Duškom. Pre Bartošku je to jedno obrie déja vu, rovnaká vec sa mu totiž už raz prihodila!

V roku 2014 mal Jiří Bartoška natáčať seriál pre ČT Ja Mattoni, vtedy sa ale dozvedel o svojej rakovine lymfatických uzlín, a rovnako ako sa tomu stalo minulý víkend, musel ho nahradiť iný herec.

Najdôležitejšia žena Jiřího Bartošku: Zmrzačili ju dvere!

Vtedy ako záskok pribehol na pomoc Alois Švehlík a Bartoška sa medzitým ako lev pobil s vážnou diagnózou.

Tak snáď sa bude história opakovať aj v tomto, a obľúbený herec si odpočinie, a vráti sa opäť v plnej forme. Mimochodom podľa informácií vyššie spomenutého portálu už sa Bartoška cíti oveľa lepšie a dokonca laškuje s personálom nemocnice. „Dokonca už aj mierne žartuje so sestričkami. Sľúbil im po zotavení selfíčka,“ povedal zdroj z FN Brno.

George Clooney (59): 20 minút kľačal a žiadal o ruku

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info