HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Attila Végh: Výhra nad Karlosom Vémolom aj rakovinou!

Atilla Végh / Facebook (Zoltán Jakus)

Slávny zápasník Attila Végh pred nedávnom porazil v ostro sledovanom súboji českého reprezentanta Karlos Vémola. V rovnakej chvíli sa ale odohrával ešte jeden zápas. 14-ročný Dominik z dediny Obyce, pre ktorého je Attila vzorom, vyhral nad rakovinou, informuje portál Stars24.

Všetko začalo koncom roka 2018. Dominika neustále bolela hlava a prestal rásť. Matka ho preto vzala k lekárovi, kde chlapcovi povedali, že ide o symptómy nedávno diagnostikovanej boreliózy.

„Pýtali sa ma, či má nejaké problémy. Povedala som, že stále ho bolí hlava. Potom začal zvracať a býval unavený. Prišiel zo školy, najedol sa a spal. A spal až do večera. On už vôbec nemohol,“ rozpráva podľa serveru Topky matka chlapca.

Pozrite sa, ako si zápasník Attila Végh užíva rolu otca!

Po niekoľkých ďalších vyšetreniach nakoniec lekári vyriekli hrozivú správu: nádor na hypofýze. A rovno dva. Lekári preto okamžite začali liečbu, ktorá zabrala.

V deň, kedy boli Dominikove výsledky negatívne, vyhral rozhodujúci súboj aj jeho vzor, ​​zápasník Attila Végh. Chlapec tvrdí, že práve film o ňom mu dodal silu, aby rakovinu porazil.

Nakoniec sa spolu obaja stretli. „Najväčšiu radosť mám, keď ma vidí nejaké dieťa, príde a objíme ma. Spontánne. Som rád, že mu môžem aspoň takto pomôcť a dať mu radosť a nádej do života. To je pre mňa najväčšia radosť,“ uviedol Attila.

Ronaldo dvakrát skóroval a dobehol Ibrahimoviča. Immobile zabezpečil výhru Laziu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info