fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Bolek Polívka a hollywoodske hviezdy v jednom filme? Už v roku 2021!

Brendan Fraser a Bolek Polívka / Instagram (@brendan__fraser), Facebook (Milujeme český film) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Bolek Polívka si zrejme splnil sen, ktorý sa len tak nejakému hercovi nepodarí. Vďaka filmu Dalibora Stacha si totiž zahral po boku známych hollywoodskych hviezd, informuje portál Šíp.

O filme Za oponou života od režiséra Dalibora Stacha sa hovorí už dlhšiu dobu. Tvorcovia údajne na tomto projekte pracovali dlhých päť rokov a divákom mali výsledné dielo predstaviť tento rok. Kvôli pandémii koronavírusu však nakoniec bude premiéra až za rok, teda v roku 2021.

Film bude aj svojim dejom a žánrovým zaradením pre českú produkciu veľmi netypický, bude sa totiž jednať o sci-fi!

Bolek Polívka dotočil svoju prvú rolu po ťažkej borelióze

„Hlavná postava František sa prediera zložitosťami vzťahov dnešnej doby. Keď sa dostane do klinickej smrti, v nastúpenom rozohranom divadle sa dostáva do snivého minulého života a možnej budúcnosti. Všetko sú však len čiastočne dokonalé kulisy, ktoré narýchlo vytvorí Rezbár energiou, aby k nemu František mohol dôjsť. Po stretnutí dochádza k pochopeniu zmyslu života a peripetií súčasného života,“ popisuje dej filmu ČSFD.

Režisér však viac ako dejom šokoval tým, aké hviezdy sa mu podarilo obsadiť do hlavných úloh! Vedľa Bolka Polívku si totiž zahrá hlavný predstaviteľ filmu Múmia, či celosvetovo preslávená herečka zo seriálu Zúfalé manželky!

Dalibor Stacha síce na snímke pracoval mnoho rokov, snaha sa však vyplatila, na pľac sa mu podarilo dostať skutočne herecká esá! Brendan Fraser je známy hollywoodsky herec, ktorý stvárnil desiatky rolí v celovečerných filmoch, najviac si ho však diváci pamätajú zo snímky Múmia. Odvtedy síce nabral pár kíl, na hereckých schopnostiach mu to však neubralo.

Ani hlavná ženská postava nebude Češka! Rolu obsadila Marcia Cross, ktorá sa preslávila pred rokmi seriálom Merlose Place, mladším divákom však bude známa skôr ako Brie, jedna z pätice zúfalých manželiek z rovnomenného seriálu. Dvojicu najatých hviezd z USA doplní Dawn Olivieri, ktorú môžete poznať napríklad z filmu Dokonalá lúpež.

Tvorcovia filmu si dali záležať na hviezdnom obsadení, teraz už nezostáva nič iné, než dúfať, že sa snaha vyplatila a Za oponou života bude skvelá snímka! Diváci si ale budú musieť ešte do budúceho roka počkať.

Veľká predpoveď na rok 2021 podľa veštca Aujula, ktorý predpovedal príchod pandémie

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info