HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Blaha podal trestné oznámenie na Matoviča, Naďa a Krupu za hanobenie národa

Podľa Ľuboša Blahu treba Matoviča poslať na psychiatriu. Fotokoláž / Redakcia (via TASR)

„Igor Matovič a jeho spolustraníci neuveriteľným spôsobom urážajú a hanobia ľudí na Slovensku. Vraj sú opice. Vraj sú luza. Vraj sú psychopati… Dosť! Podávam trestné oznámenia za hanobenie, trestná sadzba jeden až tri roky… Už stačilo, páni Matovič, Naď a Krúpa, už stačilo!“ napísal na svojom fb profile Ľuboš Blaha.

Odborníkov  podľa Blahu Matovič nazýva bludármi, lekárov označuje za sabotérov, občania sú múdrosráči.

„Podávam trestné oznámenie na Jaroslava Naďa, v ktorom 10-tisíc občanov nazval opicami. Týmto zhanobil 10-tisíce slušných ľudí, príslušníkov slovenského národa, ktorí sa zúčastnili na proteste 17. novembra. Ide o paušálne znevažovanie Slovákov, ktorí majú kritický postoj voči vláde. Ide o dehumanizáciu ľudských bytostí, ktorí sú iba kvôli inému názoru, predstaviteľom slovenskej vlády, označovaní za opice a psychopatov. Za tento trestný čin hrozí odňatie slobody na 1 – 3 roky.“

„Podávam trestné oznámenie na Igora Matoviča za výrok, že protesty v Bratislave organizovali mafiáni a fašisti,“ hovorí Blaha a dodáva, že vzhľadom na to, že ide o vysokého ústavného činiteľa a jeho výroky sa týkajú vysokého počtu ľudí, žiada preňho exemplárny trest.

Trestné oznámenie podal aj na poslanca Juraja Krupu, ktorý mal v debate v televízii protestujúcich ľudí označiť za luzu.

„Polícia môže ukázať, či jej záleží a zákona a či naozaj zákona platí. Padni komu padni!“ dokončil Blaha.

Blaha: Ak nedostal dodatočne pokutu za rúško Matovič na svadbe, tak nemôže nikto

 

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info