HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Harry je za „trapáka“ kvôli Meghan! Podlý útok na vlastnú rodinu

Princ Harry & Meghan Markle / Facebook (Meghan, Harry & Archie)

Hoci vzťah medzi rodičmi princa nebol idylický, bezo sporu sa mu dostalo najlepších škôl a výnimočného rozvoja po všetkých stránkach. Napriek tomu Harry v rozhovore s aktivistkou hnutia Black Lives Matter dokázal vysloviť vetu, že kráľovská výchova a vzdelanie dostatočné neboli.

Ako píše portál Aha!, dôvodom má byť jeho nepripravenosť na jeden celosvetový problém, ktorý je údajne nevedomá rasová predpojatosť. Tú podľa svojich slov naplno spoznal až po sobáši so svojou vyvolenou Meghan Merkleovou (38).

Doslova povedal, že si vyskúšal pár dní v „jej koži“. Čím veľa ľudí naštval, pretože aj v tomto obrate sa rasová predpojatosť ukrýva. Pochopiteľne najmä Britov však nahnevalo to, že si trúfa opierať sa do vlastnej rodiny.

Ty už k nám nepatríš! Kráľovská rodina odmietla položiť veniec v mene Harryho, ten je sklamaný

Napriek tomu princ trval na tom, že s nevedomou rasovou predpojatosťou konfrontovaný kráľovskom paláci nebol. „Akonáhle si to uvedomíš, potom je na tebe, aby si vyšiel z komfortnej zóny a začal sa o tom probléme učiť. Pretože nevedomosť potom už nie je výhovorkou. Ale ja som vôbec so svojou výchovou a vzdelaním nevedel, čo to nevedomé predsudky sú. Netušil som, že niečo také existuje,“ vyhlásil Harry v rozhovore, tradične s veľmi utrápeným výrazom.

„A potom, čo je smutné, mi trvalo mnoho, naozaj mnoho rokov, než som si to celé uvedomil. Zvlášť som si to ale uvedomil, keď som žil týždeň v topánkach mojej ženy,“ dodal.

Meghan odviezla šperky princeznej Diany a odmieta ich vrátiť! William zúri, Harry ju bráni

Tento výraz mu dala ale verejnosť trochu „zožrať“. „Topánky tvojej ženy stoja zrejme niekoľko tisíc dolárov. Veľa ľudí by v nich tiež rado chodilo, aspoň na deň. Priala by som si, aby si prestal neustále kázať a sťažovať si. Nežeriem ti to,“ odkázala Harrymu čitateľka britského Mail Online.

„Myslí týždeň v topánkach svojej bohatej manželky, obklopený služobníctvom a ochrankou? Tak určite,“ pridáva sa ďalší.

Baba Vanga opäť desí aj teší! Bidenova mŕtvica a koniec rakoviny

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info