fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Bývalý šéfredaktor neľútostne o rozhovore s Andreou Verešovou: Ako potok plný hnoja!

Andrea Verešová / Instagram (@andreaveresovaofficial)

Modelka na sebe tvrdo maká a na jej postave je to skutočne poznať. Napriek tomu jej snímku na titulnej strane časopisu Maxim, ale najmä rozhovor s Andreou Verešovou (40), neľútostne ohodnotil bývalý šéfredaktor časopisu Pavel Vondráček. Slová volil naozaj nemilosrdné, píše portál Aha!.

Vondráček, ktorý si počas svojho pôsobenia v spomínanom časopise zakladal na inteligentnom dôvtipe a určitej úrovni, zrejme pri čítaní interview s modelkou slovenského pôvodu čelil extrémnemu vzostupu adrenalínu.

Silikóny, kam sa pozrieš. Vedela by Andrea Verešová zaujať aj v roláku?

„Typickým príkladom slovnej hrôzy je rozhovor s bývalou modelkou Andreou Verešovou, v ktorom je táto otázka: Andrejka, vieme o vás, že máte dobré srdce a venujete sa charite. Hlavne detičkám a rodinám v núdzi. Povedzte nám niečo bližšie o tejto šľachetnej pomoci, „cituje podľa webu Expres.cz pasáž, ktorá mu doslova vyrazila dych.

„Áno, tento podivný snobský časopisecký výplod úžasne napĺňa grécku frázu panta rhei čiže nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky. A ak áno, nebude to už tá dravá svieža rieka, ale potok plný hnoja,“ nebral si v žiadnom prípade bývalý šéfredaktor českej verzie Maximu na sociálnej sieti servítky pred ústa.

Zuzana Plačková má nové plastiky tváre! Zaplatila za ne neuveriteľné peniaze

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info