"Matovič si robí zo Slovenska pokusné laboratórium", tvrdí Pellegrini
10 | 11 | 2020 I Imrich Kovačič

Matovič nesmie kriviť zákony a rozdeľovať spoločnosť


Expremiér Peter Pellegrini sa dnes ostro pustil do premiéra Matoviča a vo svojom facebookovom statuse vyzval Matoviča, aby prestal kriviť zákony a začal počúvať aj naozaj odborníkov a nepresadzoval si iba svoj názor.

"Predseda vlády si mýli Slovensko s hračkou, s ktorou si robí čo chce." píše vo dsvojom statuse Pellegrini. Ani v zložitých časoch nemôže kriviť zákony a obmedzovať práva ľudí nezmyselnými a protichodnými opatreniami. HLAS - sociálna demokracia je rozhodnutá právne posúdiť spôsob vyhlásenia núdzového stavu o ďalších 90 dní. Rovnako žiadame aby predložil sumár jasných pravidiel pre ľudí platných do konca roka a navrhujeme pretestovať všetkých pozitívnych ľudí PCR testami, pretože dochádza k nepresnosti premiérovými antigénovými testami.Petíciu za odstúpenie Matoviča podpísalo už vyše 55 tisíc ľudí. Zlomí mu to krk?
Autorom petície je bývalý minister školstva, Juraj Draxler. Ten prisľúbil, že ak sa pod petíciu podpíše dostatočné množstvo ľudí, bude organizovať aj zber podpisov v uliciach a podnikne reálne kroky pre zmenu vlády na Slovensku. Čítať ďalej
10 | 11 | 2020 | Petra Demková