HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šíri Peter Nagy bludy o koronavíruse? Jeho nová pieseň nesie názov Až budeme „čipovaní“! (VIDEO)

Peter Nagy / Facebook (PETER NAGY MUSIC)

Konšpiračné teórie a fake news o koronavíruse sa po internete šíria vo veľkom. Známy spevák a hudobník Peter Nagy dokonca napísal pieseň o čipovaní, informuje portál Stars24.

Peter Nagy má mnoho fanúšikov na Slovensku aj v Českej republike, v dobách spoločného štátu sa napokon stal aj Zlatým slávikom, keď v roku 1985 porazil aj Karla Gotta (†80). Teraz pre svojich priaznivcov nahral novú pesničku.

Skladba sa venuje aktuálnej problematike okolo koronavírusovej pandémie a dostala názov Až budeme „čipovaní“. Hudobník ale uisťuje ľudí, že nepatrí k tým, ktorí hrozbu zľahčujú.

„Táto pieseň v žiadnom prípade nie je podporou hoaxových správ o čipovaní. Ani podporou tých, ktorí tieto správy šíria. Táto pieseň je o svete mocných, ktorí chcú všetko ovládať. Nie je ani proti žiadnej vláde. Ak myslíte globálne, tak to musíte vidieť, čo sa vo svete deje,“ píše spevák.

Podľa Nagya je pointa v závere textu. „Oni nepoznajú pocit viny, kopia si aj Božie mlyny, a to už bude priveľa aj na pána Orwella,“ cituje z neho.

Monika Bagárová v zajatí stresu: Strach o päťmesačnú dcéru!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info