HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Michal David priznal, prečo bol u Zemana: Trošku si posťažovali!

Michal David / Facebook (The Voice Česko Slovensko)

Michal David sa vo štvrtok vydal za prezidentom, ktorý pred niekoľkými dňami predniesol pomerne nelichotivé výroky na adresu českých umelcov. Čo bolo cieľom návštevy na zámku v Lánoch? Slávny hitmaker sa rozhovoril, píše portál Stars24.

Vo štvrtok došlo na českom zámku v Lánoch k zaujímavej schôdzke. Prezidenta Miloša Zemana prišiel navštíviť muzikant Michal David, a to len pár dní potom, čo hlava štátu predniesla drsný bonmot adresovaný umelcom.

Hitmakera sprevádzal producent Oldřich Lichtenberg, ktorý vysvetlil, že delegácia informovala prezidenta o súčasnom stave súkromného kultúrneho sektora. Spevák a skladateľ však prezradil, že sa mali zísť už pred časom.

Šokujúce: Michal David prestával dýchať, momentálne je na prístroji!

„Vlastne išlo o stretnutie, ktoré sa kvôli koronavírusu už dvakrát preložilo. Pán prezident mi chcel popriať k šesťdesiatke,“ zveril sa David webu idnes.cz. Guľatiny oslávil v polovici júla, osobne mu vtedy gratuloval aj premiér Andrej Babiš.

„Keď už sme sa teda zišli, trochu sme si posťažovali, ako sa štát chová k súkromnému sektoru kultúry, čo chápeme ako nespravodlivosť. Zistili sme vďaka tomu, že pán prezident nemá vždy úplne správne informácie,“ dodal.

Ako veľký mal Karel Gott dôchodok?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info