HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Lucie Vondráčková terčom podvodníkov! Čo jej vzali?

Lucie Vondráčková / Facebook (Lucie Vondráčková)

Doteraz jej o tom iné celebrity mohli iba rozprávať, teraz sa to však stalo aj jej samotnej. Lucie Vondráčková sa na sociálnych sieťach stala terčom podvodníkov. Preto sa rozhodla pred nimi varovať svojich fanúšikov, píše portál Stras24.

Celebrity sa na sociálnych sieťach stále častejšie stávajú terčom podvodníkov, ktorí sa chcú priživiť na ich sláve, a to aj v tejto neľahkej dobe, keď to sami umelci nemajú jednoduché. Kvôli opatreniam proti šíreniu koronavírusu totiž prakticky nemôžu zarábať tým, čo naozaj vedia.

Najnovšie sa terčom týchto internetových zločincov stala Lucie Vondráčková, ktorú o tom informovali jej verní priaznivci. „Vďaka za všetky upozornenia na ďalších zloduchov na Facebooku. Je to klam a podvod,“ uviedla herečka a speváčka.

Neučesaná a nenalíčená Vondráčková: Lucka, čo to spálené čelo?

V čom konkrétne podvod spočíval, opísala sama poškodená nasledovne. „Vzali jedno z mojich starších videí a lákajú z vás bohviečo. Tak ich prosím pokojne ignorujte. Bojovať s tým zrejme nemá zmysel,“ konštatovala dvojnásobná mamička.

Priaznivcov sa potom Vondráčková pokúsila priviesť na iné myšlienky, keď ich požiadala o hlasovanie pre pesničku v hitparáde jedného z tamojších rádií. Tým totiž rozhodne o žiadne úspory neprídu.

Richard Müller priznal: Absurdné, ako mnoho situácií v mojom živote!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info