HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Úprimný plač Gottovej! Trhalo mi to srdce, priznáva Ivana

Ivana Gottová, Karel Gott (†80) / TASR

Premiéra filmu Karel sa blížil, teda pokiaľ kvôli pandémii úplne nezatvoria kinosáli. Vdova Ivana Gottová pritom opísala bolestivé detaily z jeho natáčania plnom vypätých momentov, píše portál Ahaonline.

„Počas nakrúcania Karlovi často nebolo dobre, ale snažil sa vyjsť režisérke ústrety vo všetkých jej nápadoch. Točil do poslednej chvíle, čo len bol schopný. O to viac mi trhalo srdce, keď sa mnohé zábery nakoniec v dokumente nepoužili. Stálo ho to úsilie a premáhanie, ale moc chcel, aby vo filme bolo všetko, čo mal na srdci,“ oznámila Ivana Gottová verejnosti v otvorenom liste.

Zvláštne fóbie a záľuby Karla Gotta: Toto tajil pred verejnosťou dlhé roky!

„Vystrihnuté scény som úprimne oplakala, ale nedalo sa nič robiť. Natáčacích dní bolo veľa a všetko sa do stopáže nemalo šancu vojsť. Neľutujem, že sme si Olgu (režisérka filmu Karel Olga Špátová) pustili tak blízko k telu a odhalili naše vnútorné pocity verejnosti. Verím, že aj diváci našu otvorenosť a úprimnosť ocenia. Karel pristupoval k natáčaniu s úplným pokojom a nechal sa točiť aj v situáciách, s ktorými by pred desiatimi rokmi len ťažko súhlasil,“ priznala vdova z Bertramky.

David Beckham ukázal, ako kombinovať sandále a ponožky

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info