HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dráma v Teleráne: Vyplašený kôň zvalil Kvetku Horváthovú! Zasahoval aj kameraman

Kvetka Horváthová / Instagram (@telerano)

Počas priameho prenosu môže dôjsť k situáciám, ktoré nikto nečaká a hlavne sa nedajú vystrihnúť. To na vlastnej koži zažila moderátorka Kvetka Horváthová (43), keď ju v priebehu reportáže na zem zvalil splašený kôň, píše portál Blesk.

V pondelkovom Teleráne prezentovali šport s názvom voltiži, teda gymnastiku na koňoch. Keď sa moderátori rannej relácie Kvetka Horváthová s Tomášom Juríčkom rozprávali s bývalým farmárom Michalom Migajdom Gajdošechom, počas rozhovoru nečakane prešlo po ceste nákladné auto veľkou rýchlosťou. To koňa, ktorý stál vedľa nich, vyplašilo, vrazil do moderátorov a bývalého farmára aj Kvetku zvalil na zem!

Kameraman v šoku odhodil kameru a diváci videli iba záber na zem, počuli paniku a vystrašené otázky.

„Preboha, si v poriadku?“ Kričal bývalý farmár a odskočil nabok. ,,Fíha, som v poriadku, ale zľakla som sa, ale koník asi viac. Som však stále otrasená,“ boli prvé slová šokovanej moderátorky, ktorú v štúdiu ihneď ošetrili.

„Ja si len pamätám, že v tej chvíli išlo po ceste nákladné vozidlo. Možno preto sa splašil. Zrazu som dostala náraz do chrbta a spolu s vecami a kamerou som letela na zem. Roztrasenú a vyľakanú ma zdvíhali zo zeme. Našťastie sa mi nič nestalo. Mám len boľavý, opuchnutý a fialový členok. Tak si prikladám na nohu ľad a už mám pripravenú octanovú masť s elastickým obväzom… Nakoniec sme sa s kolegami zasmiali, že som si na vlastnej koži zažila vetu -⁠ najhoršia je zrážka s koňom,“ dodala neskôr Kvetka.

Dara Rolins uchvátila fanúšikov: Pochvala od bývalej prvej dámy Havlovej!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info