HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Lucie Bílá čelí nepríjemným otázkam: Mala by ubrať?

Lucie Bílá / Facebook (Lucie Bílá)

Lucie Bílá bezpochyby mieni v úspešnej kariére pokračovať aj naďalej, ale občas čelí nepríjemným otázkam, ktoré sa týkajú jej pracovného nasadenia. Mala by speváčka ubrať?

Ako píše portál Stars24, Lucie Bílá tento rok v apríli oslávila 54. narodeniny, aj keď si možno sama taký vek pripúšťa iba vo chvíli, keď sa pozrie na občiansky preukaz. Aj napriek tomu zo svojho súčasného pracovného tempa ubrať nemieni.

Pritom sa jej na to pýtajú aj jej najbližší, s ktorými spolupracuje. „Keď môj brat Karel vstúpil do môjho tímu, tak povedal: Keby som vedel, koľko je u teba práce, tak idem do bane,“ prezradila speváčka televízii CNN Prima News.

Lucie Bílá už môže medzi ľudí: Za slovami o „blbej chrípke“ si stále stojí!

„Ale nezvolním. Tiež som myslela, že spomalíme, ale zistila som, že čím som staršia, tým viac pridávam. Robí mi dobre byť platná, nesedieť doma, že by som mala byť rozmaznávaná,“ vysvetlila slávna speváčka.

Tento rok si ale Bílá už niekoľkokrát neplánovane oddýchla. Najskôr sa na jar nesmelo vystupovať, v septembri sa potom sama nakazila koronavírusom a musela byť v povinnej izolácii.

Odvrátená tvár slávy Karla Gotta: „Zaplať 3 milióny, lebo ťa zabijem!“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info