HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Pohár trpezlivosti pretiekol! Brad Pitt začal neľútostnú vojnu o deti

Angelina Jolie & Brad Pitt

Boj o deti medzi Angelinou Jolie a Bradom Pittom naberá na obrátkach. Herec v záujme o zachovanie svojich otcovských práv vyťahuje z rukáva jedno eso za druhým. Naposledy šokoval, keď jeho právny zástupca odhalil, koho predvolal ako svedka, informuje portál Stars24.

Angelina Jolie a Brad Pitt spolu vychovávali 6 detí, z ktorých sú tri adoptované a tri ich biologické. Po ich rozvode a nezhodách, ktoré sa týkali zverenie detí do starostlivosti, musel do prípadu zasiahnuť súd. Kým herec žiada striedavú starostlivosť, herečka je presvedčená, že najlepším riešením by bolo zverenie detí do jej starostlivosti. To sa však Bradovi nepáči. A súdnu vojnu rozbehol vo veľkom.

Brad Pitt konečne oficiálne zadaný: Mladučká modelka (27) vyzerá úplne ako Angelina!

Okrem toho, že jeho právnik pred súdom vypočuje aj samotnú Angelinu, má Brad k dispozícii výpovede ďalších svedkov, okrem iného aj odborníkov z oblasti psychológie. Zoznam svedkov obsahuje podľa médií terapeuta, ochranku a množstvo psychológov.

Okrem odborných svedkov však Brad oslovil aj bývalú hereckú kolegyňu Angeliny Jolie, ktorá by podľa všetkého mala byť jedným z jeho kľúčových svedkov.

Belgicko má novú princeznú! Sochárka titul vysúdila, keď sa kráľ podrobil testu otcovstva

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info