HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Koaličný partner podrazil predsedu vlády

Ilustr.- printscreen TA3 v politike

V relácii TA3 V politike sa poslanec koaličnej strany Za ľudí Miroslav Kollár verejne ospravedlnil Mariánovi Balázsovi za premiérove výroky na jeho adresu.

Zároveň však dodal, že náladám v spoločnosti neprospieva ani to, ako pán poslanec Blaha komunikuje s predsedom vlády a naopak. Poslanec Ľuboš Blaha za Smer k tejto téme povedal, že ide o „prerážanie dna“.

Ide o vyjadrenie Igora Matoviča na sociálnej sieti v tomto znení – „Marián Balász. Tento primitív sa v roku 2016 silou-mocou tlačil na kandidátku OĽANO … silou-mocou chcel byť v prvej päťke … a priznávam, že som sa ho zastával do poslednej možnej chvíle pred odovzdaním kandidátok … len naša výberová komisia mi dosť rázne povedala, že nemá na to mentálnu výbavu a zásadne s tým nesúhlasia,“ začal svoj status Matovič.

K opatreniam proti epidémii Miroslav Kollár pripomenul všetky nedostatky, s ktorými nová vláda prebrala v krízovej situácii vedenie štátu. „To čo hovorí pán Blaha, nesedí s faktami“, povedal na adresu klasických klišé výrokov poslanca Blahu k téme o okrádaní dôchodcov a spol.

V ďalšej časti relácie sa Ľuboš Blaha ospravedlnil „pani Matovičovej“ za výraz „biela kobyla“.

Blaha prirovnal Matovičovu manželku k bielej kobyle, premiér na neho vytiahol „mydlenie barana“ (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info