HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Prečo museli Zdena Studenková a Simona Krainová mrznúť v bielej?

Facebook / (Simona Krainová (official))

Jedna z najluxusnejších párty tohto roka sa konala vonku na námestí Winstona Churchilla v Prahe a bola celá v bielom. Hviezdy, ktoré prišli, si mohli užiť skvelý program, vynikajúce jedlo aj výborné drinky. Jediné, čo party kazilo, bolo počasie, informuje portál Sedmička.

Lucie Bílá bola tak premrznutá, že prosila ľudí, ktorých ani nepoznala, či by si o nich mohla ohriať ruky. Speváčka totiž dodržala dress code a zo šatníka vybrala biele, no veľmi krátke šatôčky, ktoré ju veľmi nezahriali.

Česká modelka Simona Krainová mala síce podprsenku a na nej sako, ale vzhľadom k tomu, že outfit doplnila nohavicami, na tom bola o niečo lepšie. Herečka Zdena Studenková obliekla veľmi slušivý biely kostým a na zimu sa sťažovala najmenej.

Lucie Bílá už môže medzi ľudí: Za slovami o „blbej chrípke“ si stále stojí!

Klinika Yes Visage, ktorá oslavovala narodeniny bola na chladné počasie dobre pripravená. Hosťom boli porozdávané deky, a kto sa chcel zahriať zvnútra, boli mu k dispozícii nápadité koktaily.

Tie nevyužil napríklad moderátor večera Libor Bouček. Okrem iného prítomných hostí pobavil, keď Luciu Bílú ohlásil ako speváčku s najkrajšími iniciálmi ,L. B., presne ako má on. Hostí potešilo vystúpenie Terezy Kerndlovej a najväčší úspech nakoniec mala vokálna hudobná skupina Fragile, pred ktorou zložila pomyselný klobúk aj začínajúca speváčka Iva Kubelková.

Celeste Buckingham čerpá nové sily na Madeire: Vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info