HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Andrea Verešová a Jaromír Jágr: Prekvapivé slová o ich vzťahu!

Facebook (Ondřej Pavelec) (Andrea Verešová) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Andrea Verešová bola jednou z prvých múz Jaromíra Jágra. Ich vzťah trval krásne štyri roky, nakoniec sa ale bohužiaľ rozpadol. Hoci modelka tvrdí, že sa nerozišli v zlom, cez to sa spolu nevideli od rozchodu, čo už je dlhých štrnásť rokov. Andrea sa teraz rozhodla o svojom vzťahu k Jaromírovi prehovoriť, píše portál Šíp. 

Jarda mal vtedy iné predstavy o živote, než Andrea. Kým si hokejista už predstavoval, že jeho žena sa bude prevažne starať o domácnosť a prípadne rodiť deti, Verešová sa na túto rolu ešte necítila pripravená.

„Cítim sa príliš mladá, aby som robila len domácu gazdinku, hoci rada varím, určite by som sa dokázala postarať aj o rodinku a v mnohých veciach sa prispôsobím. Ale aby som sa starala o statok, dojila kravičky a okopávala zemiaky, na to nie som fyzicky ani psychicky spôsobilá, to nie je štýl môjho života“

Jaromír Jágr s kariérou rozhodne nekončí: Zápas ako tento ešte nikdy nezažil! (VIDEO)

Andrea vtedy mala dobre našliapanú kariéru a skrátka sa jej nechcela vzdať.

Keď sa Andrea obzrie do minulosti, na svoj vzťah s Jardom spomína v dobrom. „Bola som zamilovaná a ako sa hovorí, láska hory prenáša. Lietala som za ním po celom svete, Miláno, Paríž, Pittsburgh, Londýn, Washington, New York, do toho vysoká škola, bolo to náročné.“

Lenže to malo aj svoje tienisté stránky. „Nemala som čas venovať sa naplno kariére a modelingu, ale ničoho neľutujem“

Verešová zdôraznila, že s Jágrom zažila krásne časy a cestovanie bolo pre ňu nezabudnuteľným zážitkom. „Spoznala som Ameriku, verím, že všetko je, ako má byť.“ Vzťah s Jaromírom jej zároveň ukázal cestu, urovnala si svoje priority a dnes je po boku manžela veľmi šťastná.

Ustáli to? Verešová priznala veľkú manželskú previerku!

„Bez predošlého vzťahu by som si toľko nevážila toho čo mám dnes.“ S Danielom Volopichom sú manželia už dvanásť rokov a majú spolu dve krásne deti.

Spomienky na svojho ex uzavrela Andrea tým, že by bolo zaujímavé sa po toľkých rokoch opäť stretnúť tvárou v tvár! „Občas si hovorím, aké by to asi bolo, pozrieť si vzájomne do očí po toľkých rokoch.“

„Obaja máme svoje životy, prajem mu len to najlepšie, je to skvelý človek. Každý sme ale mali iné predstavy o budúcnosti“ Aj po toľkých rokoch je z reči Andrey počuť, že pre ňu nebolo ľahké vybrať si medzi láskou a kariérou.

Tak snáď sa čoskoro dočká rodiny aj starý mládenec Jágr, ktorý má síce vždy po svojom boku nejakú krásku, stále sa mu ale nepošťastilo mať potomka.

Lucie Bílá už môže medzi ľudí: Za slovami o „blbej chrípke“ si stále stojí!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info