fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Lucie Bílá už môže medzi ľudí: Za slovami o „blbej chrípke“ si stále stojí!

Lucie Bílá / Facebook (Lucie Bílá)

„Koronavírus ma načapal,“ priznala pred pár dňami Lucie Bílá, ktorá sa nakazila ochorením Covid-19, ktorý však označila za „blbú chrípku“, čo jej niektorí ľudia logicky vyčítali. Speváčka si však za svojimi slovami stojí, píše portál Stars24.

Počas minulého týždňa oznámila Lucie Bílá svojim fanúšikom, že sa nakazila koronavírusom, zároveň však prezradila, že s koncom týždňa jej tiež skončí povinná izolácia. Dnes už teda môže opäť vyraziť medzi ľudí rozdávať radosť.

Avšak niektorí jej fanúšikovia by ju asi stretnúť nechceli. Na sociálnych sieťach totiž vypukla búrlivá diskusia, ktorú speváčka spôsobila tým, že ochorenie Covid-19 prirovnala k blbej chrípke. Množstvu diskutujúcich sa také zľahčovanie nepáčilo.

Lucie Bílá pod paľbou fanúšikov: Slová o „blbej chrípke, ktorá sa dá prežiť“, vzbudili búrlivú diskusiu!

Česká Slávica si však podľa všetkého za svojimi slovami stojí. „Nemôžem ľuďom klamať, opísala som svoju skúsenosť… Áno, máte pravdu, ľudia už sú tak vydesení. Bola som šťastná, že mám pre nich dobrú správu,“ vysvetlila na Facebooku.

„Je to ťažká doba a ja urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som prinášala ľuďom radosť… Na strašenie sú tu iní… Opatrujte sa a buďme zdraví,“ odkázala ľuďom Bílá.

Miro Žbirka po zápale pľúc: Zbytočný hazard so zdravím?!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info