fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Na pokraji mentálneho zrútenia: Madonna šalie kvôli koronavírusu!

Madonna / Instagram (@madonna)

Divoké správanie Madonny počas pandémie koronavírusu vrátane porušovania sociálnych dištančných pravidiel znepokojuje aj jej priateľov, ktorí na ňu naliehajú, aby okamžite vyhľadala odbornú pomoc, píše portál Šíp.

„Problém je v tom, že ona nikoho nepočúva, takže jediný spôsob, ako sa dostane k profesionálnemu ošetreniu, je zásahom,“ prezradila zasvätená osoba. „Áno, ľudia okolo nej sa boja robiť čokoľvek, ale sú tu našťastie aj ďalší, ktorí jej hovoria, že potrebuje pomoc,“ dodáva.

61-ročná speváčka vybudovala svoju kariéru na kontroverziách, ale zdá sa, že posledné video ukazujúce jej nemaskovanú tvár na narodeninovej oslave kamaráta, zatiaľ čo mu predstavuje „Covid tortu“, bolo vrcholom neúcty a nedbanlivosti.

View this post on Instagram

M made an appearance at @stevenkleinstudio 's Virtual Birthday Party ( thank you, @bartschland 😘 ) – such a blast!!! M called his Bday cake a Covid Cake 😂 She's too fucking cute!!! We are living in some crazy tiMes! But trying to make the most of it, and still have soMe fun!!! #HappyBirthdayStevenKlein🎈🎉🥂 #VirtualParty #TheyAreHereForHER !!! 😂 #ZooM #NYCNightlife ##Quarantine #NYCPAUSE @madonna – Susanne's gorgeous top hat & corset by @sparkylestudio 💎 *** P.S. This was an online party. She was in her own home w/her faMily and crew that she has been quarantining with. There were about 5 people that came to her home (or Steven's?) to celebrate Steven's bday, and all of these people have been quarantined for over a month as well. Please stop the Madness – she would never put herself or her children at risk!!! ***

A post shared by Michele L. Ruiz (@micheleruiznyc) on

Speváčka bola pritom len o týždeň skôr pozitívne testovaná na prítomnosť koronavírusových protilátok, čo znamená, že by mohla byť prenášačom bez toho, aby pociťovala príznaky ochorenia. Ale ani z toho si Madonna nič nerobí a vyhlasuje: „Idem na dlhú jazdu… a cez otvorené okno vdychujem Covid-19 vo vzduchu.“

Už skôr sa ukázalo, že speváčka chorobu zľahčuje, keď ju nazvala „veľkým sudcom“, pretože zabíja bohatých, slávnych i chudobných.

Karl Lagerfeld (†85) tajil nacistickú minulosť!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info