HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Na pokraji mentálneho zrútenia: Madonna šalie kvôli koronavírusu!

Madonna / Instagram (@madonna)

Divoké správanie Madonny počas pandémie koronavírusu vrátane porušovania sociálnych dištančných pravidiel znepokojuje aj jej priateľov, ktorí na ňu naliehajú, aby okamžite vyhľadala odbornú pomoc, píše portál Šíp.

„Problém je v tom, že ona nikoho nepočúva, takže jediný spôsob, ako sa dostane k profesionálnemu ošetreniu, je zásahom,“ prezradila zasvätená osoba. „Áno, ľudia okolo nej sa boja robiť čokoľvek, ale sú tu našťastie aj ďalší, ktorí jej hovoria, že potrebuje pomoc,“ dodáva.

61-ročná speváčka vybudovala svoju kariéru na kontroverziách, ale zdá sa, že posledné video ukazujúce jej nemaskovanú tvár na narodeninovej oslave kamaráta, zatiaľ čo mu predstavuje „Covid tortu“, bolo vrcholom neúcty a nedbanlivosti.

Speváčka bola pritom len o týždeň skôr pozitívne testovaná na prítomnosť koronavírusových protilátok, čo znamená, že by mohla byť prenášačom bez toho, aby pociťovala príznaky ochorenia. Ale ani z toho si Madonna nič nerobí a vyhlasuje: „Idem na dlhú jazdu… a cez otvorené okno vdychujem Covid-19 vo vzduchu.“

Už skôr sa ukázalo, že speváčka chorobu zľahčuje, keď ju nazvala „veľkým sudcom“, pretože zabíja bohatých, slávnych i chudobných.

Karl Lagerfeld (†85) tajil nacistickú minulosť!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info