fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Eva Holubová ukázala svoj druhý domov na Sicílii! Luxus? Ten tu nečakajte!

Eva Holubová / Facebook (Jan Kraus)

Eva Holubová (61) si pred rokmi obľúbila slnečnú Sicíliu, dlho neotáľala a kúpila si tam malebný domček. Avšak nie je to žiadna vila s bazénom, naopak si zámerne zaobstarala olúpaný domček, ktorý zapadá do miestneho „chudobného folklóru,“ píše portál Blesk. 

Aj keď si každý pod slovom domček na Sicílii predstavuje honosnú vilu za milióny, tak opak je pravdou. Domčeky alebo apartmány na talianskom ostrove stoja bagateľ. Trebárs v malebnom mestečku Sambuca sa predávajú domy za obyčajné euro. Má to jediný háčik, majitelia musia dať svoju nehnuteľnosť počas troch rokov do pucu.

Eva Holubová svoj druhý domov za euro zrejme nekúpila, ale podľa jej okolia sa vošla do 4 000 eur. Nie je to žiadna hacienda na chválenie sa, naopak je to typické bývanie miestnych obyvateľov, a to má herečka veľmi rada.

View this post on Instagram

Ptate se mne casto ve zpravach, jak vypada,jak je velky,zarizeny naa barak.Tohle je pouze jeho vchod,zarizeny je improvizovane,sam o sobe ma atmosferu a ja ted nemam penize ho zarizovat podle svych snu a vkusu.Ten dum ma krasny vysoky stropy,dvere jako na zamku,to samo o sobe budi respekt.Na posledni fotce je patrne prvni majitel domu,lekarnik,ktery si “palazzo” v mistni chudinsky ctvrti historickyho centra nechal postavit.Poradal zde koncerty,taneční,udajne i předčital beletrii. Rozhodla jsem se o nem vypatrat co nejvic a napsat o tom knihu. Sicilsti obcane mne fascinuji cim dal,tim vice.Memu kamaradovi maminka zemrela na kovid.Za deset dnu odesla.V Belgii.Mela jsem ji moc rada,mluvime o tom,placeme,ale zadna panika nebo zmatek v dusi.Staci ta bolest.Asi se mi to hezky keca,ale zkusme i tam u nas mylet na to,aby nase sklenice byly poloplny.

A post shared by Eva Holubova (@evaholubovaofficial) on

„Nežijem v Palerme a už dávno nie som dievča. Som žena z oveľa menšieho sicílskeho mestečka a som tu šťastná. Prišli sme neskoro, stačili sme sa privítať iba s najbližším susedom. Teším sa na ranné Bon giorno, ktorým začíname každý deň, vstávame obaja skoro. A lúčime sa Bona note,“ okomentovala svoj príchod do svojho talianskeho príbytku.

Na ostrov sa vydali autom s dcérou Karolínou a cesta nebola ľahká. Kvôli únave často prespávali v aute, takže im to zabralo okolo dvadsať hodín.

Šokujúce: Michal David prestával dýchať, momentálne je na prístroji!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info